
В Одеській області 56-річна жінка настільки зненавиділа на рік молодшого від себе чоловіка, з яким прожила все життя і виховала трьох спільних дітей, що вирішила його вбити. Про це повідомили у поліції регіону, передають Патріоти України.
Заздалегідь придбавши дві пляшки горілки, зловмисниця напоїла потерпілого, дочекалася, коли він засне, а тоді розбила йому сокирою голову, замотала в ковдру і вносі на тачці вивезла на сусідню земельну ділянку.
Скривавлене тіло односельця виявив вранці власник обійстя і сповістив про це в поліцію. Правоохоронці за лічені години з’ясували, хто вчинив вбивство. Жінка не стала приховувати своєї провини і заявила: помстилася чоловікові за всі образи, що заподіяв впродовж життя.
Зловмисницю затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...