
В Одеській області 56-річна жінка настільки зненавиділа на рік молодшого від себе чоловіка, з яким прожила все життя і виховала трьох спільних дітей, що вирішила його вбити. Про це повідомили у поліції регіону, передають Патріоти України.
Заздалегідь придбавши дві пляшки горілки, зловмисниця напоїла потерпілого, дочекалася, коли він засне, а тоді розбила йому сокирою голову, замотала в ковдру і вносі на тачці вивезла на сусідню земельну ділянку.
Скривавлене тіло односельця виявив вранці власник обійстя і сповістив про це в поліцію. Правоохоронці за лічені години з’ясували, хто вчинив вбивство. Жінка не стала приховувати своєї провини і заявила: помстилася чоловікові за всі образи, що заподіяв впродовж життя.
Зловмисницю затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...