
Колишній депутат Верховної Ради Михайло Гаврилюк розповів, скільки отримує, працюючи таксистом у Києві. Цифрами Гаврилюк поділився у короткій розмові з журналістами, передають Патріоти України.
Екс-депутат зауважив, що не зізнається пасажирам, ким раніше працював і зазначив, що кермує за гроші через «нелегкі часи». «Це ж таксі у мене – тимчасова робота. Я зараз працюю, бо треба жити за щось. Може, людина яка буде їхати й скаже, що тому чи іншому директору потрібні відповідальні люди. Надіюсь, що з часом у нас буде якась краща робота. Може, якимось директором буду», – сказав він.
На запитання, чи хоче він знову у Верховну Раду, той відповів: «Дружина проти». «Додому приношу від 15 до 35 тисяч гривень. Я на лічильник подивився: заробив тисячу гривень. Хватить мені? Хватить. На цьому я закриваю собі ефір і пішов відпочивати», – пояснив Гаврилюк, додавши, що нардепом отримував всього 28 тисяч гривень.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...