
Продовжуючи тему Білорусі. Поки Лукашенко здає кордони під контроль РФ і продовжує проводити репресії проти громадян своєї країни, українські артисти не гребують виступати перед диктатором на концертах. На новорічному прийомі в Мінську 16 січня виступили українські співачки Еліна Іващенко та Ірина Білик", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР Олексій Гончаренко, інформують Патріоти України.
"Там також засвітилися і зірки російської естради, серед яких Стас Михайлов і Валерій Сюткін. Останній, до слова, називав окупацію Криму "блискучою" операцією, а Михайлов неодноразово виступав на півострові. І нашим зіркам, виходить, теж у порядку речей виступати з цими людьми на одній сцені.
І що важливо, Ірина Білик є заслуженою і народною артисткою України, а в червні минулого року Зеленський особисто нагородив її ордени княгині Ольги III ступеня. Я вважаю, що після виступу перед диктатором в Мінську, Ірину Білик варто як мінімум позбавити всіх цих звань та орденів, щоб не компрометувати суть цих нагород. Підтримка диктатури не повинна просто так сходити з рук", - завершує нардеп.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...