
Після закінчення бойових дій військовий стан продовжуватиме діяти у "квазіформаті". Таку думку висловив депутат Київради Леонід Ємець, передають Патріоти України.
Зокрема, він припустив обмеження щодо демобілізації військових та можливості громадян вільно виїжджати за кордон.
"Наразі те законодавче поле, яке існує, дає більше питань, ніж відповідей. Дійсно, коли виходимо ми з воєнного стану, тоді виникає питання: сотні тисяч військовослужбовців, які мають бути демобілізовані – чи готова держава на це піти одномоментно. Також виникає питання кордонів. Законодавством забороняється обмеження пересування громадян, в тому числі і за межі України. Коли знімається воєнний стан з усіма передбаченими конституцією обмеженнями прав людини, виникає питання кордону. Швидше за все буде створено якийсь квазіформат воєнного стану", – розповідає Ємець.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...