
Після закінчення бойових дій військовий стан продовжуватиме діяти у "квазіформаті". Таку думку висловив депутат Київради Леонід Ємець, передають Патріоти України.
Зокрема, він припустив обмеження щодо демобілізації військових та можливості громадян вільно виїжджати за кордон.
"Наразі те законодавче поле, яке існує, дає більше питань, ніж відповідей. Дійсно, коли виходимо ми з воєнного стану, тоді виникає питання: сотні тисяч військовослужбовців, які мають бути демобілізовані – чи готова держава на це піти одномоментно. Також виникає питання кордонів. Законодавством забороняється обмеження пересування громадян, в тому числі і за межі України. Коли знімається воєнний стан з усіма передбаченими конституцією обмеженнями прав людини, виникає питання кордону. Швидше за все буде створено якийсь квазіформат воєнного стану", – розповідає Ємець.
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...