
Після закінчення бойових дій військовий стан продовжуватиме діяти у "квазіформаті". Таку думку висловив депутат Київради Леонід Ємець, передають Патріоти України.
Зокрема, він припустив обмеження щодо демобілізації військових та можливості громадян вільно виїжджати за кордон.
"Наразі те законодавче поле, яке існує, дає більше питань, ніж відповідей. Дійсно, коли виходимо ми з воєнного стану, тоді виникає питання: сотні тисяч військовослужбовців, які мають бути демобілізовані – чи готова держава на це піти одномоментно. Також виникає питання кордонів. Законодавством забороняється обмеження пересування громадян, в тому числі і за межі України. Коли знімається воєнний стан з усіма передбаченими конституцією обмеженнями прав людини, виникає питання кордону. Швидше за все буде створено якийсь квазіформат воєнного стану", – розповідає Ємець.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...