Нардепи зажадали VIP-умов у лікарні, де лікують заражених коронавірусом (відео)

Українські депутати, які лікуються в столичних медустановах, де приймають хворих на коронавірус, вимагають для себе особливих VIP-умов. Про це, переповідаючи обурення працівників лікарень, заявив адвокат Олександр Боришкевич на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України

"Якщо мої діти колись запитають: "Тату, хто такі п**араси?", то розкажу їм дві історії, про які мені сьогодні повідомили медики, яких я завозив на роботу", – почав він.

Насамперед Боришкевич зазначив, що ординаторські в Олександрійській лікарні та імені Амосова нині переобладнують під VIP-палати. А з іншого боку, переповідає адвокат слова медиків, народні депутати, які лікуються в Олександрівській клінічній лікарні, не хочуть лежати в палатах по двоє-троє і вимагають, щоб їх селили по одному. "Достойні вчинки справжніх владних мужів! ДумайТе", – підсумував Боришкевич.

Пізніше стало відомо, що КМДА почало спішно готувати такі палати для "особливих пацієнтів", за дуже високими стандартами за рахунок небагатих ресурсів лікарень.

Країна ЄС може переглянути правила для українців: Ось кому хочуть скасувати статус захисту

вівторок, 23 червень 2026, 8:57

Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...

Нині це може здивувати! Що виказувало заможну людину в СРСР

вівторок, 23 червень 2026, 8:30

За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...