Нардепи зажадали VIP-умов у лікарні, де лікують заражених коронавірусом (відео)

Українські депутати, які лікуються в столичних медустановах, де приймають хворих на коронавірус, вимагають для себе особливих VIP-умов. Про це, переповідаючи обурення працівників лікарень, заявив адвокат Олександр Боришкевич на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України

"Якщо мої діти колись запитають: "Тату, хто такі п**араси?", то розкажу їм дві історії, про які мені сьогодні повідомили медики, яких я завозив на роботу", – почав він.

Насамперед Боришкевич зазначив, що ординаторські в Олександрійській лікарні та імені Амосова нині переобладнують під VIP-палати. А з іншого боку, переповідає адвокат слова медиків, народні депутати, які лікуються в Олександрівській клінічній лікарні, не хочуть лежати в палатах по двоє-троє і вимагають, щоб їх селили по одному. "Достойні вчинки справжніх владних мужів! ДумайТе", – підсумував Боришкевич.

Пізніше стало відомо, що КМДА почало спішно готувати такі палати для "особливих пацієнтів", за дуже високими стандартами за рахунок небагатих ресурсів лікарень.

Не лише штраф: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після отримання повістки

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:30

В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...