
13-річну дівчину, яка стрибнула в Києві з балкону 17-го поверху будинку 2 лютого, звали Ніка. Вже після трагедії з'ясувалося, що перед стрибком вона відправила комусь голосове повідомлення "Нарешті я помру". Про це розповів В'ячеслав Видиборець, рідний брат баби загиблої. Він вважає, що його родичка вкоротила віку через "групу смерті". Коли туди потрапила – рідні не знають, повідомляють Патріоти України.
"Ніка виросла в родині, в якій любов і повага завжди на першому місці. Відмінниця, прекрасно малювала, писала вірші. Вивчала англійську і китайську мови, захоплювалася японською культурою. Будувала плани на майбутнє. Любила сім'ю і обожнювала молодшого братика. Була відкритою, доброю і веселою дівчинкою. Однак після вступу у так звану "групу смерті" поведінка почала змінюватися", - написав чоловік у Facebook.
Каже, у дівчинки зникло бажання робити уроки, не випускала телефон з рук під час їжі й занять. На запитання бабусі: "Як справи?", відповідала: "Ще поки не здохла". Часто малювала чорною ручкою людей без очей. Одного разу, виходячи з бабою з дому, поцікавилася, як людина падає з балкона. А потім зробила фото балкону сусідньої багатоповерхівки та комусь надіслала.
"Кілька ночей перед трагедією Ніка не спала. Їй просто не давали спати. Як з'ясувалося, щоночі рівно о 4:20 "куратори" давали їй завдання. Від безсоння піднявся тиск і дуже боліла голова. Приходячи додому зі школи, ділилася абсолютно всіма новинами, але про групу не казала", – уточнив Видиборець.
Багато інформації з телефону дівчинки було видалено, так як куратори вимагають почистити листування, щоденники, малюнки. Але кілька малюнків збереглися. На одному напис – "Політ у нікуди". На іншому карта місцевості, а в кутку намальовані двері з написом "пекло". На аркуші паперу намальовані очі, губи і дата 02.02.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...