Наркотики за два роки перетворили молодого хлопця на "монстра": Вражаючі фото до і після хвороби

Споживач амфетаміну, який купував наркотики в Тернопільській області, через два роки перетворився на руїну: у нього послабився імунітет і згнила щелепа. Фото наркозалежного юнака до і після хвороби опублікував на своїй Facebook-сторінці журналіст Влад Антонов, передають Патріоти України.

Наркотики, які купував споживач амфетаміну, виробляли в підпільній лабораторії з ртуті, спирту, оцту та інших прекурсорів, які негативно впливають на організм людини. Через два роки тіло молодої людини виявилося повністю зруйнованим.

"Наслідки можете бачити зараз. Два роки я ним коловся. Це кислота, і я від неї був не те, що жовтий, я був чорний. За 2 роки амфетамін мене повністю" з'їв". Імунітет був в мінусі. Будь-який нежить міг загнати в труну. Зуби почали самі випадати і утворювалися ями. Тому пішло зараження кістки верхньої щелепи. Щелепа почала гнити", - розповів подробиці своєї хвороби молодий чоловік.

Хіти тижня. Щось пішло не так: Водій вирішив "ефектно" прокотитися на авто по льоду і ... (відео)

неділя, 24 січень 2021, 1:00

Після маневрів на авто на льоду чоловік потрапив в халепу. У Києві водій-лихач вирішив прокататися на льоду, але його машина провалилася у водойму. Про це повідомляє ресурс dtp.kiev.ua в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Після маневрів на ав...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...