
Як пише в Facebook Євген Карлівський, в місті діється справжній транспортний апокаліпсис.
За його словами, рано вранці зібралася величезна черга біля станції метро Чернігівської на автобусній зупинці. Тут присутня велика кількість бійців Нацгвардії і поліцейських, які проводять "роз'яснювальні роботи".
"Сьогодні збільшили кількість представників Національної гвардії і Національної поліції, замість того, щоб збільшити кількість одиниць життєво важливого 118 автобуса", - пише він.
Чергу на автобус особисто формують представники Нацгвардії і поліції. Всього на маршрут вийшло 5 одиниць транспорту. При цьому, як пише киянин, маршрутні таксі їздять забиті битком, а поліція ніяк не реагує.
"Тим часом, 118 проїхав лише один і пустили туди 20 людей. Виборчий принцип - помилковий шлях, що породжує соціальну несправедливість", - зазначив дописувач.
Станом на 8:00 черга на 118 автобус досягла дороги, а за годину тут проїхало тільки два автобуси. Через 15 хвилин прибув і третій автобус, в який пустили 20 осіб.
«Черга на 118-й автобус. Нацгвардія стежить за тим, щоб сіло не більше 20 осіб. Щоб все було як годиться. Відповідно і черга є, як годиться. І журналісти знімають, як годиться. Ну і народ матюкає всіх як годиться: водіїв, Національну гвардію, людей з черги, які заступаються за водіїв і нацгвардейцев. І журналістів. Мовляв, ті знімають без дозволу », - додає журналіст журналіст Максим Мірошниченко.


В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...