"Народ матюкає всіх як годиться": Київ третій день без метро. Транспортний колапс

Силовиків на зупинках побільшало, транспорту, люди скаржаться, - ні, добиратися до роботи ще гірше ніж вчора-позавчора

Як пише в Facebook Євген Карлівський, в місті діється справжній транспортний апокаліпсис.

За його словами, рано вранці зібралася величезна черга біля станції метро Чернігівської на автобусній зупинці. Тут присутня велика кількість бійців Нацгвардії і поліцейських, які проводять "роз'яснювальні роботи".

"Сьогодні збільшили кількість представників Національної гвардії і Національної поліції, замість того, щоб збільшити кількість одиниць життєво важливого 118 автобуса", - пише він.

Чергу на автобус особисто формують представники Нацгвардії і поліції. Всього на маршрут вийшло 5 одиниць транспорту. При цьому, як пише киянин, маршрутні таксі їздять забиті битком, а поліція ніяк не реагує.

"Тим часом, 118 проїхав лише один і пустили туди 20 людей. Виборчий принцип - помилковий шлях, що породжує соціальну несправедливість", - зазначив дописувач.

Станом на 8:00 черга на 118 автобус досягла дороги, а за годину тут проїхало тільки два автобуси. Через 15 хвилин прибув і третій автобус, в який пустили 20 осіб.

«Черга на 118-й автобус. Нацгвардія стежить за тим, щоб сіло не більше 20 осіб. Щоб все було як годиться. Відповідно і черга є, як годиться. І журналісти знімають, як годиться. Ну і народ матюкає всіх як годиться: водіїв, Національну гвардію, людей з черги, які заступаються за водіїв і нацгвардейцев. І журналістів. Мовляв, ті знімають без дозволу », - додає журналіст журналіст Максим Мірошниченко.

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...

УПЦ дали три дні на передачу ключів державному заповіднику. Комісія Мінкультури провела інвентаризацію майна колишнього орендатора Києво-Печерської лаври

вівторок, 6 червень 2023, 14:21

5 червня комісія Міністерства культури та інформаційної політики завершила свою роботу в Національному заповіднику Києво-Печерська лавра. Вона виявила порушення з боку УПЦ МП та підписала із заповідником акт приймання-передачі державного майна. Про це ...