Народила дитину без черепа: У Польщі від українки приховали важку патологію плоду і заборонили робити аборт

Громадянка України в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією.Все через те, що лікарі приховали патологію у дитини та не дали жінці зробити аборт. Історію українки Марії Яворської розповідають "Факти".

Марія переїхала до Польщі 2 роки тому. Жінка перебувала на 17-му тижні вагітності, коли проходила УЗД у відомого варшавського гінеколога. Він зробив обстеження і сказав, що у неї, найімовірніше, народиться дівчинка. Про те, що у плода відсутній череп, лікар змовчав. Ваду діагностував інший гінеколог, але сталося це вже на 30-му тижні вагітності.

Жінка вирішила не народжувати, оскільки діти з акранією не живуть, а кожен день вагітності зміцнював її зв'язок з дитиною, яка однаково мала померти.

Дефект неможливо вилікувати. Дитина без черепа не бачить і не чує, з нею неможливо встановити жодного контакту. Голова закінчується на рівні очей, а на місці черепа залишається величезна кривава рана.

Втім, аборт зробити жінці в Польщі не дозволили. "Жінка перебувала в депресії та мала суїцидальні думки. Вона отримала довідку від психіатра, в якій зазначалося, що продовження вагітності може загрожувати її здоров'ю та життю. На 31 тижні вагітності вона звернулася до спеціалізованої лікарні "Інфлянка" у Варшаві, але лікарі відмовилися переривати вагітність. Ситуація змінилася, коли з відпустки повернувся директор лікарні. Лікарі викликали пологи на 33-му тижні вагітності, дитина народилася мертвою. Марина не хотіла на неї дивитися, бо, за її словами, "не пережила б цього", - розповідають у Фонді допомоги жінкам і планування сім'ї "ФЕДЕРА", куди звернулася Марина за підтримкою.

Справою Марини займалася юристка фонду Каміла Ференц, а історію українки висвітлили навіть у документальному фільмі під назвою "Її повинні були назвати…".

Слід зазначити, що аборти в Польщі дозволяються лише у двох випадках: якщо жінка завагітніла в результаті зґвалтування, або якщо плід несе загрозу її життю. А ось коли плід, який перебуває в утробі, має важкі вади, жінка змушена його народити.

Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: Коли очікувати

понеділок, 5 грудень 2022, 19:49

До України йде відчутне потепління з сильними снігопадами та зливами. Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін, передають Патріоти України. Так, за його словами, така погода очікується в країні вже від 7 грудня. "Від 7 грудня до України почн...

Перед смертю жінку зґвалтували: Cпливлли моторошні подробиці вбивства окупантами родини з дітьми на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 17:49

Російські окупанти розстріляли батьків та їхніх двох малолітніх дітей у селищі Комиш-Зоря. Жінку росіяни зґвалтували та задушили. Про це повідомляє "РІА Мелітополь", передають Патріоти України. Вбивство мирних жителів сталося 17 листопада в селищі Коми...