Народившись у розпал "іспанки", 102-річна американка двічі перехворіла на коронавірус

Крім двічі перенесеного коронавірусу, жінка зуміла здолати онкологію і сепсис.

Мешканка Нью-Йорка Анджеліна Фрідман двічі захворіла на коронавірус і обидва рази успішно вилікувалася. Жінці виповнилося 102 роки, передають Патріоти України з посиланням на CNN.

Перший раз Фрідман заразилася COVID-19 у березні. Діагноз літньої жінки з'ясували випадково, коли вона звернулася до лікарні за "незначною медичною процедурою".

Незважаючи на те, що Фрідман входить у групу ризику, хвороба у неї протікала легко. За її словами, тільки кілька разів піднялася температура.

Вдруге діагноз COVID-19 їй поставили в жовтні. Американка підхопила вірус, живучи в ізоляції в будинку для літніх людей. Цього разу у Фрідман був кашель і жар. Спочатку лікарі вважали, що у неї грип.

Однак вона і вдруге перемогла недугу - тест на коронавірус показав негативний результат.

Видання зазначає, що це не перша пандемія в життя американки. Анджеліна народилася в 1918 році на кораблі, який перевозив іммігрантів з Італії в Нью-Йорк. В цей час на планеті лютувала "іспанка", що забрала мільйони життів.

Крім цього, Анджеліна протягом свого життя перенесла рак, сепсис, внутрішню кровотечу.

Зараз американка майже не бачить і не чує, проте жінка продовжує радіти життю. Вона, наприклад, не кидає улюбленого в'язання і завжди бере участь у конкурсах у своєму будинку для літніх людей.

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...