Інформацію про те, що Залужний задонатив мільйон доларів, підтвердила пресслужба ЗСУ. Головнокомандувач ЗСУ наголосив: він ані миті не сумнівався, що робити зі спадком.
"Я все своє життя віддав Збройним Силам. І не мав жодного сумніву, що повинен робити зі спадком. Остання воля пана Григорія, очевидно, полягала в тому, щоб підтримати в моїй особі українське військо. Вдячний всім, хто допомагає Збройним Силам України. І вдячний своїй родині за розуміння", – розповів Залужний.
Григорій Степанець – уродженець Вінниці. Його батько воював під час Другої світової війни. Чоловіка вбили у жовтні 1941 року. Тоді Григорія та його матір евакуювали на Урал. Там вони потерпали від голоду та інших випробувань. Коли війна закінчилася, матір з сином повернулися до рідної Вінниці.
Вижили лише тому, що дядько, який отримав тяжке поранення під час війни, ділився своїм військовим пайком. Після завершення школи Григорій навчався у Москві, а згодом працював у Геофізичному науково-дослідному інституті.
За те, що Григорій підписав лист на підтримку дисидентів, його звільнила радянська влада, сфальсифікувавши привід. Згодом Степанця переслідувало КДБ. Він намагався виїхати, водночас не отримав виїзну візу.
У 1989 Степанцю нарешті вдалося виїхати до США. Там він працював у Microsoft у Редмонді. Став розробником програмного забезпечення. У команді винайшли патент, переданий Microsoft на декодування кодів даних змінної довжини.
У Міністерстві освіти допускають, що після весняної сесії значна частина студентів-чоловіків може бути відрахована. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в інтерв’ю «Дзеркалу тижня», коментуючи хід перевірок закладів ви...
У квітні в Україні кількість вакансій зросла до 102 814, причому рекордні 44% з них були відкриті для людей без досвіду – це найвищий показник за рік. Роботодавці дедалі частіше знижують вимоги до кандидатів, аби подолати дефіцит кадрів і залучити нова...