Народжені повзати літати не можуть? У Росії сталася нова НП з літаком

У Росії сталася нова НП з літаком, який прямував із Калінінграда до Москви. Він подав сигнал лиха, повідомляють Патріоти України.

Сигнал від борта "Аерофлоту" надійшов після 40 хвилин у повітрі. "Боїнг" 737 продовжив шлях до аеропорту "Шереметьєво".

Як стало відомо, після вильоту з аеропорту Калінінграда, перебуваючи над територією Білорусі, борт втратив радіозв'язок з диспетчерами.

За інформацією ж AviaChatChannel, літак подав сигнал тривоги лише на короткий проміжок часу. "Борт продовжує політ без будь-яких проблем, хоч раніше і "дав" 7700", — йдеться в повідомленні.

В "Аерофлоті" заявили, що сигнал був поданий для тестування систем на прохання Білорусі.

"Інформацію спростовуємо. Повітряне судно виконує політ в штатному режимі. Посадка запланована за розкладом. На прохання управління повітряного руху проводилася перевірка сигналу", - заявили в авіакомпанії. "Комсомольская правда" повідомила, що літак успішно приземлився в "Шереметьєво" об 11:10.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...