
У Росії сталася нова НП з літаком, який прямував із Калінінграда до Москви. Він подав сигнал лиха, повідомляють Патріоти України.
Сигнал від борта "Аерофлоту" надійшов після 40 хвилин у повітрі. "Боїнг" 737 продовжив шлях до аеропорту "Шереметьєво".
Як стало відомо, після вильоту з аеропорту Калінінграда, перебуваючи над територією Білорусі, борт втратив радіозв'язок з диспетчерами.
За інформацією ж AviaChatChannel, літак подав сигнал тривоги лише на короткий проміжок часу. "Борт продовжує політ без будь-яких проблем, хоч раніше і "дав" 7700", — йдеться в повідомленні.
В "Аерофлоті" заявили, що сигнал був поданий для тестування систем на прохання Білорусі.
"Інформацію спростовуємо. Повітряне судно виконує політ в штатному режимі. Посадка запланована за розкладом. На прохання управління повітряного руху проводилася перевірка сигналу", - заявили в авіакомпанії. "Комсомольская правда" повідомила, що літак успішно приземлився в "Шереметьєво" об 11:10.

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...