
У Росії сталася нова НП з літаком, який прямував із Калінінграда до Москви. Він подав сигнал лиха, повідомляють Патріоти України.
Сигнал від борта "Аерофлоту" надійшов після 40 хвилин у повітрі. "Боїнг" 737 продовжив шлях до аеропорту "Шереметьєво".
Як стало відомо, після вильоту з аеропорту Калінінграда, перебуваючи над територією Білорусі, борт втратив радіозв'язок з диспетчерами.
За інформацією ж AviaChatChannel, літак подав сигнал тривоги лише на короткий проміжок часу. "Борт продовжує політ без будь-яких проблем, хоч раніше і "дав" 7700", — йдеться в повідомленні.
В "Аерофлоті" заявили, що сигнал був поданий для тестування систем на прохання Білорусі.
"Інформацію спростовуємо. Повітряне судно виконує політ в штатному режимі. Посадка запланована за розкладом. На прохання управління повітряного руху проводилася перевірка сигналу", - заявили в авіакомпанії. "Комсомольская правда" повідомила, що літак успішно приземлився в "Шереметьєво" об 11:10.

Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...