
У Росії сталася нова НП з літаком, який прямував із Калінінграда до Москви. Він подав сигнал лиха, повідомляють Патріоти України.
Сигнал від борта "Аерофлоту" надійшов після 40 хвилин у повітрі. "Боїнг" 737 продовжив шлях до аеропорту "Шереметьєво".
Як стало відомо, після вильоту з аеропорту Калінінграда, перебуваючи над територією Білорусі, борт втратив радіозв'язок з диспетчерами.
За інформацією ж AviaChatChannel, літак подав сигнал тривоги лише на короткий проміжок часу. "Борт продовжує політ без будь-яких проблем, хоч раніше і "дав" 7700", — йдеться в повідомленні.
В "Аерофлоті" заявили, що сигнал був поданий для тестування систем на прохання Білорусі.
"Інформацію спростовуємо. Повітряне судно виконує політ в штатному режимі. Посадка запланована за розкладом. На прохання управління повітряного руху проводилася перевірка сигналу", - заявили в авіакомпанії. "Комсомольская правда" повідомила, що літак успішно приземлився в "Шереметьєво" об 11:10.

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...