
Телеведуча та акторка Лілія Ребрик, яка незабаром стане багатодітною мамою, у Stories відповіла на запитання підписників. Ребрик зізналася, що чекає на появу доньки навесні наступного року.
«У березні. Ще три місяці гуляю», — написала Ребрик. Ведуча також розповіла, чому відмовилася від життя у Києві та переїхала на дачу, яка розташована за 50 км від столиці.

«Ми зараз живемо за містом на нашій дачі, яку кілька років тому свідомо купили. Хотілося мати відчуття вікенду, збирати речі, вантажити машину, їхати за місто, і врешті-решт дача стала домівкою, бо спочатку було 2 роки локдаунів і карантинів. Ми зробили город, басейн, літню кухню, сад, мангал облаштували все, посадили квіти. Потім — війна. Зараз це своєрідний дзен. Це наш крихкий спокій», — зазначила ведуча.



Ребрик відповіла, чому не готова повертатися до Києва. «Ми живемо на 22-му поверсі й чесно в мене зараз є страх високого поверху, хоча раніше здавалося, що високий поверх і великі вікна — це розкіш, а тепер навпаки хочеться мати менше вікон і бажано підвал і відчувати під ногами землю», — додала акторка.

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...