"Нас недооцінили": Боєць ЗСУ розповів, як проходив бій під Количівкою на Чернігівщині

Під час наступу російських окупантів на півночі України під селом Количівка стався важкий бій. Протистояння з ворогами тривало близько п'яти годин, але українські захисники перемогли. Подробицями цієї битви поділився командир Григорій з позивним "Афганець". Відео з його розповіддю опублікував Генштаб на своєму офіційному YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Був найважчий бій. Це було десь сьомого числа [березня]. Десь після обіду. Прийшла команда, що є прорив російських окупантів, яких ми чекали зовсім на інших позиціях. Ну, настільки нахабно вони пішли через центр", — повідомив боєць.

Вороги почали наступати прямо по київській трасі на Чернігів. "Афганець" прийняв рішення швидкого реагування. У підрозділу в регіоні були розрахунки напоготові, які могли висунутися в будь-який квадрат і відпрацювати по противникам. Командир взяв з собою два з них, щоб прийняти бій.

"Бій тривав близько п'яти годин. Напевно, десь так, хоча насправді здавалося, що 15-20. Було вже дуже темно, коли він завершився. Ми спалили практично всю колону, яка рухалася в цьому напрямку. Я вважаю, що [ми] не дали увійти ні в Чернігів, ні в Количівку, де знаходилися мирні жителі", — продовжив "Афганець".

Командир подякував своєму особовому складу за участь у битві. Бій був вкрай важким: підрозділ обстрілювали з артилерії, "Градів" і мінометів.

"Я хочу про себе і про свій підрозділ сказати, що противник нас просто недооцінив. Вони думали, що вони можуть все: так нахабно піти, відкрито по київській трасі на Чернігів. Вони думали, що пройдуть так званим транзитом. Але у них цього не вийшло", — підсумував "Афганець".

В Україні не залишилося місцевої цибулі: Експерти розповіли, що тепер буде з цінами

понеділок, 29 травень 2023, 8:29

Оптові ціни на цибулю в Україні відновили своє зростання і досягли абсолютного історичного рекорду і в місцевій валюті, і в доларах США: 48 грн і $1,31 долара відповідно, оскільки Україні місцевої цибулі ріпчастої практично не залишилося, передають Пат...

На Уралі спалахнула грандіозна пожежа. (фотофакти)

понеділок, 29 травень 2023, 8:08

Є загроза подальшого розповсюдження вогню на сусідні склади з деревиною. У понеділок, 29 травня, рано-вранці у Росії виникла чергова масштабна пожежа. Цього разу горить склад із дошками та брусом на площі 2,6 тис. кв. м у Челябінську. МНС Росії повідом...