"Нас ніби переїхав танк, ми в шоці": Відомого шведського автора детективів ув'язнять на півтора року

У Стокгольмі 14 червня засудили відомого автора трилерів у Швеції Хокана Нессера та його дружину. Подружжя отримало 18 місяців за ухилення від сплати податків. Про це пише The Local, передають Патріоти України.

Зазначається, що суд визнав подружжя винним у тому, що вони у період з 2013 по 2015 рік не задекларували податковим органам переказ майже 13 мільйонів шведських крон від компаній на Мальті.

"Ми в шоці та відчуваємо себе так, ніби нас переїхав танк", - сказав Нессер. Він розповів, що найняв бухгалтера для управління своїми фінансовими справами.

Відомо, що письменника виправдали в першій інстанції навесні 2023 року. Тоді суд прийняв аргумент автора про те, що перекази відбулися через незнання податкових правил.

Хокан Нессер - сучасний шведський письменник, автор численних детективних романів. Він написав 48 книг, які були продані накладом близько 20 мільйонів примірників по всьому світу.

Перша його книга була опублікована в 1988 році. Деякі з його творів також були екранізовані та перекладені більш ніж 20 мовами.

Вісім відомих людству планет, це далеко не все і не кінець: Науковці пояснили , де проходить межа Сонячної системи

субота, 20 липень 2024, 22:00

Деякі об'єкти, які розташовані дуже далеко від Сонця, побували поруч із нашою зіркою всього один раз за всю історію людства. Як пише Space, астрономи визначають розмір Сонячної системи обсягом простору, де вплив Сонця більший, ніж вплив інших близьких ...

"Не просто страшно, а надзвичайно складно": Мандрівник показав подорож у серце єгипетської піраміди (відео)

субота, 20 липень 2024, 21:45

Мандрівник показує дивовижні кадри подорожі надзвичайно вузькими тунелями, що ведуть у саме серце єгипетської піраміди, передають Патріоти України. Як пише Daily Mail, мандрівник Сем Мейфейр зняв на відео дивовижну подорож у серці єгипетської піраміди ...