"Нас одиниці тут залишилися": Російські окупанти голодують і зазнають величезних втрат у боях із ЗСУ (аудіо)

Російські окупанти, які воюють в Україні, скаржаться рідним у Росії, що голодують. Щоби прогодуватися, вони відбирають провізію у мешканців окупованих українських сіл, передають Патріоти України.

Також рашисти розповідають про величезні втрати окупаційних військ і не вірять, що зможуть повернутися. Про це один з окупантів розповідав у телефонній розмові з матір'ю, яку перехопили українські спецслужби.

За словами окупанта, у його підрозділі "людей залишилися одиниці", тому рашисти масово відмовляються йти у наступ. "Людей нас тут залишилися взагалі одиниці. Ми відмовилися сьогодні йти вперед, бо ну вже досить, людей уже стільки загинуло. А деякі пішли вперед. Зараз знову будуть трупи, трупи, трупи... Досить уже, скільки людей загинуло!" – голосить окупант.

Він розповідає, що харчування собі рашисти добувають у захоплених селах самі – відбирають їжу у мирних жителів. Командування окупаційної армії не думає про те, що солдатів треба годувати.

"На нас усім наср*ти взагалі. Мені здається, тут ніхто не повернеться. Кажуть, у нас тут людей дох*ра, техніки дох*ра, а в нас уже нічого не залишилося. Вже людей немає живих, одиниці тільки... У нас командир дивізії кінчений... Ніхто нас міняти, по ходу, не збирається, виводити не збираються, поки, мабуть, не здохнемо всі", – каже російський солдат.

Коли мати каже йому, що має намір звернутись зі скаргою на командування частини, де служить її син, до прокуратури, той висловлює сумнів, що це допоможе йому повернутися додому. Але запевняє, що всі його товариші по службі готові розповідати правду і про ставлення командування до особового складу, і про війну в Україні.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...