"Нас відвели в іншу кімнату": Дружина оборонця "Азовсталі" розповіла про першу зустріч після двоз років надій

Під час останнього обміну військовополоненими, який відбувся напередодні, 17 липня, з російського полону до України повернувся нацгвардієць Ігор Горцукевич із Кривого Рогу. Його дружина Анастасія розповіла, що чекала на чоловіка протягом двох років. Про це вона розповіла "Суспільному", передають Патріоти України.

За словами Анастасії, про те, що її чоловіка обміняли, вона дізналася із смс-повідомлення. Спершу не повірила, доки не почула його голос наживо. Одразу після цього дружина поїхала до реабілітційного центру, у якому наразі перебуває Ігор.

"Спочатку я хочу його обійняти і повірити, що він вже дійсно зі мною, що він вдома. Я кожен тиждень виходила на мітинги, аби полонені повернулись додому і далі продовжуватиму. І з чоловіком ми ходитимемо, доки не повернуть всіх наших хлопців", - поділилася вона.

Коли нарешті зустрілася з чоловіком, Анастасія спочатку не повірила, що її чоловік уже поруч із нею. "Коли приїхала до нього, до останнього не вірила що це мій чоловік. Він мене обійняв і я просто розплилася в його обіймах. Мене переповнювали сльози та радість. Нас відвели в іншу кімнату, де ми змогли поспілкуватися. Я одразу показала йому фото нашого сина і просто нарешті подивилася йому в очі. Це неможливо пояснити словами", - сказала жінка.

Додамо, що нацгвардієць потрапив у полон у травні 2022 року. До того часу він тримав оборону Азовсталі. Крім дружини на його повернення чекав дворічний син. Коли Ігор поїхав на ротацію, дитині було лишу вісім днів.

Не без сюрпризів? Синоптик розказала, якою буде погода на початку травня

неділя, 27 квітень 2025, 10:35

У перші дні травня переважно не буде опадів, проте потім кілька днів будуть дощі з грозами. Про це розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха, передають Патріоти України. Вона зазначила, що 1-2 травня в Україні переважно буде без опадів, 3-5...

Історик розповів, як українська шляхта ласувала салом у 17 столітті (відео)

неділя, 27 квітень 2025, 9:20

Не тільки посполиті, козацтво але і шляхта у XVII столітті з задоволенням вживала сало особливо у походах, коли класичних консервів ще не було, а на самій каші ні вояк, ні гречкосій довго не протягнув з огляду на великі фізичні навантаження. І тут сало...