NASA прогнозує зміни сонячної радіації і сонячної корони вже в найближче 10-річчя

Дослідження провели вчені з Центру Еймса Аерокосмічного управління США.

Фото: NASA

Активність викидів корони на Сонце у наступному 11-річному циклі буде найменшою за останні два століття. Це важлива інформація для астронавтів, які попрямують на Місяць в 2020-х роках - вони отримають меншу дозу опромінення. Про це повідомляється на сайті NASA, передають Патріоти України.

Максимум майбутнього циклу, який вимірюється за кількістю плям на Сонці, може бути на 30-50% нижче, ніж в минулому циклі.
Новий цикл активності зірки почнеться в 2020 році і досягне піку в 2025-му.
Сонячні плями - області на Сонці з магнітними полями, які сильніше земних в тисячі разів.
Дослідження провели вчені з Центру Еймса Аерокосмічного управління США на чолі з Іриною Кітіашвілі. Вона об’єднала дані спостереження за магнітним полем Сонця від двох орбітальних місій з даними, зібраними з 1976 року наземної обсерваторією.

"Знання, як буде вести себе Сонце, дасть інформацію для планування захисних заходів для наступних підкорювачів космосу. Воно також дозволить захистити техніку, від якої ми залежимо: супутники, посадочні модулі і ровери", - зазначили в NASA.

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою не приходячи до тями помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...

Хіти тижня. "Наряд "випадєніє матки" і не тільки: Мережу вразило вбрання "багінь" Одеського кінофестивалю (фото)

вівторок, 23 липень 2019, 19:30

Одеський кінофестиваль стартував у п'ятницю, 12 липня. Церемонія відкриття відбулася біля Одеського театру опери і балету. На червоній доріжці головної кіноподії року в Україні позували як відомі, так і не дуже персони. Відзначимо, що деякі образи гост...