
У суботу, 22 липня, в монгольському регіоні Завхан на кордоні з Російською Федерацією у загиблого бабака виявили вміст патогену бубонної чуми, інформують Патріоти України.
Російські пропагандисти запевняють, що заражених цією небезпечною хворобою людей поки немає. Регіон Монголії межує із російською республікою Тува. За результатами останніх досліджень, у Монголії загалом виявлено 137 природних осередків чуми. У зоні підвищеного ризику західні регіони країни - на кордоні з РФ та КНР, де щорічно реєструються випадки захворювання людей на чуму.
За інформацією Національного центру з вивчення зоонозних інфекцій Монголії, у країні заборонили полювання на бабаків та поїдання їхнього м'яса. Як відомо, захворювання передається від хворої тварини в тому числі при вживанні м'яса в їжу.
Нагадаємо, чума свого часу викосила близько половини населення Європи. Тепер міжнародна команда вчених знайшла можливе місце походження її збудника. Воно розташоване на території сучасної Російської Федерації.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...