"Наш ангел буде вічно захищати Україну": На фронті загинув ще один український журналіст

На фронті загинув ще один український журналіст – лейтенант Максим Мединський. Чоловік почав службу ще у 2014 році, а у лютому 2022 знову повернувся в лави ЗСУ, щоб допомогти боронити державу від окупаційних російських військ. Про це повідомили на сторінці у Facebook Болградської міської ради, що на Одещині, передають Патріоти України.

"Його приклад - любити та захищати Батьківщину у будь-яку мить, повинен стати для нас всіх взірцем безкорисного, мужнього та патріотичного відношення до землі на якій ми живемо", – йдеться в пості.

Загибель Максима підтвердив і його батько – воєнний журналіст Сергій Мединський. "Наш ангел буде вічно захищати Україну у лавах небесних воїнів", – написав він.

Відомо, що лейтенант ЗСУ з самого початку війни вирішив повернутися на службу. В інтерв'ю для видання "Махала", яке вийшло 16 лютого, він зізнався, він зізнався: "Мені ніколи не було страшно втратити своє життя, лише боявся втратити його якось по-дурному. Тому не стояло питання: йти на війну чи ні. У моїй країні війна, отже я маю її захищати".

Наразі не повідомляється, де та за яких обставин загинув Максим Мединський. Проте відомо, що у нього вдома залишилися дружина, донька та батьки.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...