"Наш ангел буде вічно захищати Україну": На фронті загинув ще один український журналіст

На фронті загинув ще один український журналіст – лейтенант Максим Мединський. Чоловік почав службу ще у 2014 році, а у лютому 2022 знову повернувся в лави ЗСУ, щоб допомогти боронити державу від окупаційних російських військ. Про це повідомили на сторінці у Facebook Болградської міської ради, що на Одещині, передають Патріоти України.

"Його приклад - любити та захищати Батьківщину у будь-яку мить, повинен стати для нас всіх взірцем безкорисного, мужнього та патріотичного відношення до землі на якій ми живемо", – йдеться в пості.

Загибель Максима підтвердив і його батько – воєнний журналіст Сергій Мединський. "Наш ангел буде вічно захищати Україну у лавах небесних воїнів", – написав він.

Відомо, що лейтенант ЗСУ з самого початку війни вирішив повернутися на службу. В інтерв'ю для видання "Махала", яке вийшло 16 лютого, він зізнався, він зізнався: "Мені ніколи не було страшно втратити своє життя, лише боявся втратити його якось по-дурному. Тому не стояло питання: йти на війну чи ні. У моїй країні війна, отже я маю її захищати".

Наразі не повідомляється, де та за яких обставин загинув Максим Мединський. Проте відомо, що у нього вдома залишилися дружина, донька та батьки.

На 85 році життя помер знаменитий український письменник

понеділок, 15 серпень 2022, 18:50

За сценаріями Олеся Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький". У неділю, 14 серпня, помер відомий український письменник Олесь Лупій. Про це повідомив керівник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський. ...

На Одещині врятували закривавлену 5-річну дівчинку, вона повзала рачки (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 18:30

На Одещині у матері відібрали занедбану 5-річну дівчинку, яка лізла вулицею рачки. Два тижні дитина перебувала в лікарні, потім її передали до патронатної родини. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передаю...