Наша відповідь на подорожчання російського газу та бензину: Український винахідник за 100 доларів переоснастив свою "Волгу" на споживання дров (відео)

Майстер з Камінь-Каширського Волинської області переобладнав свій автомобіль "Волга" для роботи на дровах. Установка зайняла майже весь багажний відсік, повідомляють Патріоти України з посиланням на Volynblog.

Седан ГАЗ-31029 з заводу ніколи не оснащувався газогенераторною установкою. Але ентузіаст вивчив принцип роботи дров'яного котла, точний склад установки почерпнув з Інтернету і створив експериментальний зразок. Бюджет проекту - близько 2700 гривень.

Принцип роботи установки гранично простий - дрова при згорянні в середовищі з низьким вмістом кисню і під великим тиском виділяють горючий газ, який надходить в циліндри ДВС і використовується в якості палива. За словами конструктора-самоучки, седан здатний розганятися до 100 км/год.одного завантаження дров, яка поміщається в котел, вистачає на 50 км пробігу.

Інженерна думка волинського експериментатора не стоїть на місці. Він вже працює над проєкт вдосконаленого газогенератора, який буде встановлений на інший автомобіль.

Всі старання виправдовує вигода при експлуатації – за три роки автомобіліст заощадив на паливі близько 50 тис.грн.


У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...

Поки хтось проливає кров: В Одесі теробороновець обікрав товаришів по службі і волонтерів на 700 тисяч гривень

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:22

В Одесі теробороновець продав військової амуніції зі складів волонтерських центрів на 700 тисяч гривень, його затримали. Поліцейські встановили, що 39-річний чоловік безоплатно отримував зі складів волонтерських центрів для потреб армії дрони, квадроко...