
На Чернігівщині місцеві жителі зустріли українських військових, які звільнили захоплені російськими окупантами території зі сльозами. Вони назвали захисників України – героями, на відміну від загарбників. Про це повідомляє оперативне командування "Північ", передають Патріоти України.
На його сторінці у Facebook опубліковано відповідне відео. "Наші – герої, а ці – скоти!" – відзначила місцева мешканка. Жінка розповіла, що окупанти вели обстріл по їхніх будинках і тижнями змушували сидіти у підвалах разом із маленькими дітьми. Також мешканка зазначає, що окупанти намагалися заштовхати все награбоване ними, коли тікали з регіону.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...