"Наші дівчата можуть все": 16-річна модель пройшла випробування на звання морпіха (фото)

Настя Горбенко отримала право носити берет морського піхотинця.

У мережі з'явилася цікава історія про 16-річної моделі Насті Горбенко, яка відмовилася від кар'єри моделі і пішла в морські піхотинці. Дівчина здала всі необхідні іспити і пройшла повну військову підготовку, про що в Facebook 5 листопада повідомила український доброволець Олена Білозерська, передають Патріоти України.

Таким чином, вона отримала право носити берет морського піхотинця. Цікаво, що ще недавно Настя блищала на подіумах у відомих українських дизайнерів.

"І говорите після того, мовляв - або-або. Або ти жінка, або солдат. Або ти красива, або ти вмієш стріляти. Це все фігня. Наші дівчата можуть все!" - пише доброволець.

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...