"Наші люди вірять, що проблема не в сільському клубі, а саме в Лучано Паваротті", - Портников

Українці щиро бажають змін, але не розуміють, що справа не тільки у президенті.

Якби військовослужбовці української армії одноголосно підтримали у першому турі президентських виборів Петра Порошенка, то це б говорило про те, що вони не можуть зробити вільне волевиявлення. Таку точку зору в інтерв'ю висловив журналіст Віталій Портніков, передають Патріоти України.

"Що таке 100% за одного кандидата? Це означає, що солдат і офіцер бояться командира. Армія перестає бути радянською. Але разом з цим, вона дуже різна по настроям, а тому серед військових є саме такий електоральний розподіл", - прокоментував він підтримку Володимира Зеленського серед військових.

Журналіст вважає, що військові хочуть зміни влади, а Зеленський - нова людина, яка ніяк не пов'язана з політикою. "Міняти потрібно не виконавця, а філармонію. Якщо людина співає в залі, де погана акустика, де не налаштований рояль, і все звучить, як у сільському клубі, то навіть якщо ти в сільський клуб приведеш Лучано Паваротті, не сподівайся, що його добре там почуєш - він там не виконає свою арію. А наші люди вірять, що питання не в сільському клубі, а саме в Лучано Паваротті. Мовляв, якщо Паваротті вийде на сцену з паличкою, то сільський клуб перетвориться в Ла Скалу. Такого, звичайно, не буде-і ми і далі будемо жити в цьому сільському клубі як мінімум ще 25 років. Як мінімум", - додав він.

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ. . "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтверджено Київ, Україна, МЦКМ. Су...