"Наші люди вірять, що проблема не в сільському клубі, а саме в Лучано Паваротті", - Портников

Українці щиро бажають змін, але не розуміють, що справа не тільки у президенті.

Якби військовослужбовці української армії одноголосно підтримали у першому турі президентських виборів Петра Порошенка, то це б говорило про те, що вони не можуть зробити вільне волевиявлення. Таку точку зору в інтерв'ю висловив журналіст Віталій Портніков, передають Патріоти України.

"Що таке 100% за одного кандидата? Це означає, що солдат і офіцер бояться командира. Армія перестає бути радянською. Але разом з цим, вона дуже різна по настроям, а тому серед військових є саме такий електоральний розподіл", - прокоментував він підтримку Володимира Зеленського серед військових.

Журналіст вважає, що військові хочуть зміни влади, а Зеленський - нова людина, яка ніяк не пов'язана з політикою. "Міняти потрібно не виконавця, а філармонію. Якщо людина співає в залі, де погана акустика, де не налаштований рояль, і все звучить, як у сільському клубі, то навіть якщо ти в сільський клуб приведеш Лучано Паваротті, не сподівайся, що його добре там почуєш - він там не виконає свою арію. А наші люди вірять, що питання не в сільському клубі, а саме в Лучано Паваротті. Мовляв, якщо Паваротті вийде на сцену з паличкою, то сільський клуб перетвориться в Ла Скалу. Такого, звичайно, не буде-і ми і далі будемо жити в цьому сільському клубі як мінімум ще 25 років. Як мінімум", - додав він.

Негайно викликали фахівців: У Нових Санжарах стало зле одній з евакуйованих

неділя, 23 лютий 2020, 13:58

В іноземки сталося загострення хронічної хвороби. 22 лютого в медичному центрі "Нові Санжари" в Полтавській області біля однієї з іноземок, евакуйованих разом з українцями з епіцентру спалаху коронавірусу в Китаї, з'явилися болі в животі. Про це інформ...

Хіти тижня. У Дніпрі 56-річний педофіл ґвалтував і знімав на відео свої знущання над 12-річною дівчинкою

неділя, 23 лютий 2020, 13:00

Відзняте відео порнографічного характеру чоловік продавав.​. Як повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі, 56-річний музичний керівник одного з дитячих художніх колективів міста психологічно тиснув на 12-річну дівчинку і ґвалтував свою вихова...