"Наші царі щось там не поділили": Усик розповів про ставлення до росіян

Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки.

Олександр Усик. Фото: соцмережі.

Український боксер Олександр Усик заявив, що продовжує спілкуватися зі своїми друзями з Росії, незважаючи на конфлікт між країнами, передають Патріоти України.

"У мене дуже багато знайомих і друзів є в Росії. Я з ними продовжую спілкуватися. Вони не винні в тому, що сталося, що наші царі щось там не поділили. Президенти спілкуються один з одним про ту чи іншу ситуацію, а ми один одного сваримо та лаємо. Мене за ці роки як тільки не називали – сепар, в*тник, малорос... Але я просто не відповідаю очікуванням людей", – сказав Усик в інтерв'ю на YouTube-каналі Ехо Києва.

Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки. "Те, що відбувається – це жах. Пройде якась велика кількість часу, і ми будемо думати: "Як ми взагалі таке могли допустити?" А таке буде", – додав боксер.

Хіти тижня. "Капець вже у нас": У Криму сталося глобальне лихо (фото)

субота, 30 травень 2020, 21:00

У Сімферопольській водній артерії майже не залишилося запасів води та й із іншими водоймами - ситуація не краще. В окупованому Росією Криму пересихають водойми і водосховища. Фото страхітливого і сумного видовища показав блогер під ніком RoksolanaToday...

Зе-влада готується звинуватити Рух опору капітуляції у Дніпрі в "тероризмі" та "підготовці збройного заколоту", - активіст (відео)

субота, 30 травень 2020, 20:59

Андрій Денисенко впевнений, що йому чи його побратимам можуть підкинути зброю або вибухівку. Представники силових органів збираються відкрити кримінальне провадження проти голови осередку ГО "Рух опору капітуляції" у місті Дніпро, ветерана війни з Росі...