
Український боксер Олександр Усик заявив, що продовжує спілкуватися зі своїми друзями з Росії, незважаючи на конфлікт між країнами, передають Патріоти України.
"У мене дуже багато знайомих і друзів є в Росії. Я з ними продовжую спілкуватися. Вони не винні в тому, що сталося, що наші царі щось там не поділили. Президенти спілкуються один з одним про ту чи іншу ситуацію, а ми один одного сваримо та лаємо. Мене за ці роки як тільки не називали – сепар, в*тник, малорос... Але я просто не відповідаю очікуванням людей", – сказав Усик в інтерв'ю на YouTube-каналі Ехо Києва.
Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки. "Те, що відбувається – це жах. Пройде якась велика кількість часу, і ми будемо думати: "Як ми взагалі таке могли допустити?" А таке буде", – додав боксер.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...