
Український боксер Олександр Усик заявив, що продовжує спілкуватися зі своїми друзями з Росії, незважаючи на конфлікт між країнами, передають Патріоти України.
"У мене дуже багато знайомих і друзів є в Росії. Я з ними продовжую спілкуватися. Вони не винні в тому, що сталося, що наші царі щось там не поділили. Президенти спілкуються один з одним про ту чи іншу ситуацію, а ми один одного сваримо та лаємо. Мене за ці роки як тільки не називали – сепар, в*тник, малорос... Але я просто не відповідаю очікуванням людей", – сказав Усик в інтерв'ю на YouTube-каналі Ехо Києва.
Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки. "Те, що відбувається – це жах. Пройде якась велика кількість часу, і ми будемо думати: "Як ми взагалі таке могли допустити?" А таке буде", – додав боксер.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...