Нашого цвіту по всьому світу: Українка розповіла про найперспективніші роботи в Данії (фото)

Іноземці найчастіше працюють прибиральниками та офіціантами. На цій роботі не потрібен диплом.

Киянка Майя Заховайко шість років тому переїхала до Копенгагену. Жінка веде блог у Інстаграм, у якому розповідає про особливості життя в країні, роботу та цікаві нюанси, передають Патріоти України." В Данії немає робіт для мігрантів. Хіба що "sort arbejde" - чорні роботи без договору, на які іноземці йдуть від безвиході або ті, хто хоче обійти податкову. Але це мізерний відсоток і ризик для всіх сторін", - каже Майя.

Щоб отримати будь-яку роботу, потрібно мати CPR-номер. Це ідентифікаційний номер, без якого з вами ніхто навіть не почне розмови. А щоб його мати - потрібен контракт, возз'єднання сім'ї або навчання. Замкнуте коло. Тобто, просто приїхати в Данію і на місці шукати роботу не вдасться.

Іноземці найчастіше працюють прибиральниками та офіціантами. На цій роботі не потрібен диплом.

Ферми

В Данії 25 000 000 свиней і всю цю поросячу армію треба обслуговувати. Знаю, що багато українських студентів приїжджають по контракту і працюють на свинофермах або на сезонних роботах - типу збору полуниць.

Няні

Щоб приїхати працювати нянею, можна спробувати окрему програму для молоді. Сюди беруть тих, кому не виповнилося 29 років. Няні живуть в сім'ях і виховують дітей. У мене є аж 5 знайомих, які так потрапили в Данію і тепер залишились тут.Раніше вони навіть могли отримувати безкоштовну освіту і вчити данську, але зараз ці плюшки вже прикрили і єдиний вихід залишилися - знайти іншу роботу по контракту або вийти заміж/одружитися.

Кур'єри

Бачите на велосипедах чи мопедах людей з величезними квадратними рюкзаками - це вісники піцци чи суші. Як правило, студенти-іноземці. Робота важка і низькооплачувана.

Будівельники

У Данії на будівництві працює багато поляків, а на їхні місця в Польщі, очевидно, приїздять українці.Програмісти

Програмістів катастрофічно не вистачає, їх виписують з родинами навіть з Аргентини, Індії. Зарплати - одні з найвищих.

Інженери

Та ж історія з інженерами вузьких технічних спеціальностей. Місцевих кадрів не вистачає, тому хедхантери їх вербують за кордоном на хороші умови.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...