"Нашикидиміти" з молодою: "Старий плейбой" Віктор Павлик готується знов стати батьком

54-річний народний артист України Віктор Павлік та його молода Муза і, за сумісництвом, концертний директор співака Катерина Репяхова замислюються про поповнення в родині. Про це 25-річна білявка заявила в бесіді з theLime, зазначають Патріоти України. Катерина розповіла нам не тільки про майбутнє весілля, але й про те, чи має намір вона народити музикантові дітей. Наречена артиста зізналася, що в планах це є і вони з коханим вже навіть придумали їм імена.

"Звичайно, це має статися. Я хочу дитину, і не одну. Це природно. Імена наших можливих дітей ми теж вже знаємо. Якщо бог дасть, буде відмінно. Ми будемо дуже раді", - говорить Катерина.

Як скоро це станеться дівчина відповісти поки не готова. "Поки це питання не актуальне, так як спочатку потрібно пережити весілля. А що стосується планів через рік-два, подивимося", - зазначила Репяхова.

З архіву ПУ. "Руки геть від нашої землі!": Росіяни висунули жорсткий ультиматум Путіну (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 10:00

Жителі республіки Комі та Архангельської області висунули чотири вимоги до президента Росії. У Росії жителі Архангельської області і Республіки Комі записали спільне відеозвернення до глави держави Володимира Путіна. У зйомці взяли участь кілька сотень...

Криваві протести в Білорусі напророкували в американському серіалі за 2012 рік - відео вражає

четвер, 13 серпень 2020, 9:58

Криваві, жорстокі протести в Білорусі напророчили в американському мультсеріалі для дорослих "Південний парк". Про це пише Telegram-канал "ВЕХА (Харків)", передають Патріоти України. В одній із серій серіалу є момент з випуском новин. У них ведучий ро...