"Нашикидиміти" з молодою: "Старий плейбой" Віктор Павлик готується знов стати батьком

54-річний народний артист України Віктор Павлік та його молода Муза і, за сумісництвом, концертний директор співака Катерина Репяхова замислюються про поповнення в родині. Про це 25-річна білявка заявила в бесіді з theLime, зазначають Патріоти України. Катерина розповіла нам не тільки про майбутнє весілля, але й про те, чи має намір вона народити музикантові дітей. Наречена артиста зізналася, що в планах це є і вони з коханим вже навіть придумали їм імена.

"Звичайно, це має статися. Я хочу дитину, і не одну. Це природно. Імена наших можливих дітей ми теж вже знаємо. Якщо бог дасть, буде відмінно. Ми будемо дуже раді", - говорить Катерина.

Як скоро це станеться дівчина відповісти поки не готова. "Поки це питання не актуальне, так як спочатку потрібно пережити весілля. А що стосується планів через рік-два, подивимося", - зазначила Репяхова.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...