
У Києві влітку 2021 року на деяких вулицях у центрі міста з'явилися велоавтомобільні смуги. Вони передбачають спільний рух велосипедистів, мото- і автотранспорту. З 1 серпня відповідну дорожню розмітку буде узаконено — набуде чинності стандарт 2587:2021 «Безпека дорожнього руху». Таким чином, на даних ділянках дороги велосипедисти будуть урівняні в правах з мотоциклістами і водіями авто, зазначають Патріоти України.
Велоавтомобільними смугами дозволяється рух зі швидкістю не більше 20 км/год, про що попереджає дорожня розмітка.

Розмітка вже з'явилася на дорозі між вулицями Івана Франка та Леонтовича, на вулиці Паторжинського між Рейтарською та Прорізною. Таку ж велоавтомобільну смугу позначать на вулиці Німанській в Печерському районі біля бульвару Дружби народів.

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...