
У Києві влітку 2021 року на деяких вулицях у центрі міста з'явилися велоавтомобільні смуги. Вони передбачають спільний рух велосипедистів, мото- і автотранспорту. З 1 серпня відповідну дорожню розмітку буде узаконено — набуде чинності стандарт 2587:2021 «Безпека дорожнього руху». Таким чином, на даних ділянках дороги велосипедисти будуть урівняні в правах з мотоциклістами і водіями авто, зазначають Патріоти України.
Велоавтомобільними смугами дозволяється рух зі швидкістю не більше 20 км/год, про що попереджає дорожня розмітка.

Розмітка вже з'явилася на дорозі між вулицями Івана Франка та Леонтовича, на вулиці Паторжинського між Рейтарською та Прорізною. Таку ж велоавтомобільну смугу позначать на вулиці Німанській в Печерському районі біля бульвару Дружби народів.

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...