
У Києві влітку 2021 року на деяких вулицях у центрі міста з'явилися велоавтомобільні смуги. Вони передбачають спільний рух велосипедистів, мото- і автотранспорту. З 1 серпня відповідну дорожню розмітку буде узаконено — набуде чинності стандарт 2587:2021 «Безпека дорожнього руху». Таким чином, на даних ділянках дороги велосипедисти будуть урівняні в правах з мотоциклістами і водіями авто, зазначають Патріоти України.
Велоавтомобільними смугами дозволяється рух зі швидкістю не більше 20 км/год, про що попереджає дорожня розмітка.

Розмітка вже з'явилася на дорозі між вулицями Івана Франка та Леонтовича, на вулиці Паторжинського між Рейтарською та Прорізною. Таку ж велоавтомобільну смугу позначать на вулиці Німанській в Печерському районі біля бульвару Дружби народів.

Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...