Наслідки атаки РФ: Через знеструмлення під землею понад 1000 шахтарів, триває евакуація

Вночі під час масштабної атаки ворога вуглевидобувні підприємства Дніпропетровської області залишились без живлення. У той момент 1060 шахтарів перебували на робочих місцях, передають Патріоти України.

"Без світла низка шахт на Донеччині та Дніпропетровщині. Під землею - понад 1000 людей. Загрози життю немає", - йдеться у овідомленні Міненерго.

За повідомленнями ДТЕК, було введено план ліквідації надзвичайної ситуації: залучені резервні джерела живлення й розпочалася евакуація гірників на поверхню. Всі гірники після евакуації проходять медичне обстеження. Постраждалих немає.

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...