
Вночі під час масштабної атаки ворога вуглевидобувні підприємства Дніпропетровської області залишились без живлення. У той момент 1060 шахтарів перебували на робочих місцях, передають Патріоти України.
"Без світла низка шахт на Донеччині та Дніпропетровщині. Під землею - понад 1000 людей. Загрози життю немає", - йдеться у овідомленні Міненерго.
За повідомленнями ДТЕК, було введено план ліквідації надзвичайної ситуації: залучені резервні джерела живлення й розпочалася евакуація гірників на поверхню. Всі гірники після евакуації проходять медичне обстеження. Постраждалих немає.
Угорщина готується до масштабного перегляду свого комуністичного минулого. Новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Петером Мадяром вніс до парламенту законопроєкт, який передбачає розсекречення архівів спецслужб комуністичної епохи та розширення доступу...
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...