Наслідки атаки РФ: Через знеструмлення під землею понад 1000 шахтарів, триває евакуація

Вночі під час масштабної атаки ворога вуглевидобувні підприємства Дніпропетровської області залишились без живлення. У той момент 1060 шахтарів перебували на робочих місцях, передають Патріоти України.

"Без світла низка шахт на Донеччині та Дніпропетровщині. Під землею - понад 1000 людей. Загрози життю немає", - йдеться у овідомленні Міненерго.

За повідомленнями ДТЕК, було введено план ліквідації надзвичайної ситуації: залучені резервні джерела живлення й розпочалася евакуація гірників на поверхню. Всі гірники після евакуації проходять медичне обстеження. Постраждалих немає.

Біженцям на вкажуть на двері? У Раді Європи закликали не квапитися зі згортанням тимчасового захисту для українців у ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:44

Комісар з прав людини Ради Європи Майкл О’Флаєрті закликав європейські країни не поспішати зі згортанням тимчасового захисту та програм підтримки українців, які виїхали до Європи через війну, передають Патріоти України. Комісар Ради Європи з прав людин...

Скеля раптово обвалилася в море: На популярному курорті Франції сталася страшна трагедія

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:30

У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...