Наслідки атаки РФ: Через знеструмлення під землею понад 1000 шахтарів, триває евакуація

Вночі під час масштабної атаки ворога вуглевидобувні підприємства Дніпропетровської області залишились без живлення. У той момент 1060 шахтарів перебували на робочих місцях, передають Патріоти України.

"Без світла низка шахт на Донеччині та Дніпропетровщині. Під землею - понад 1000 людей. Загрози життю немає", - йдеться у овідомленні Міненерго.

За повідомленнями ДТЕК, було введено план ліквідації надзвичайної ситуації: залучені резервні джерела живлення й розпочалася евакуація гірників на поверхню. Всі гірники після евакуації проходять медичне обстеження. Постраждалих немає.

Відпочивав із друзями: У Варшаві шукають українського підлітка, який зник, коли пішов купатися у Віслі

понеділок, 22 червень 2026, 17:59

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...

Було так нудно? Легендарний футболіст заснув під час перегляду матчу ЧС-2026 (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 17:47

Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...