Насмішили комах? Жителі Петербурга влаштували хресну ходу проти тарганів

За даними видання Neva.Today, на хресну ходу проти тарганів прийшли двоє людей.

У Петербурзі мешканці одного з будинків організували хресну ходу проти тарганів, повідомляють Патріоти України із посиланням на телеграм-канал «Протестний Петербург».
У соціальних мережах опублікували фотографію оголошення в одному з під'їздів будинку. Мешканців запрошували разом з іконами прийти на малу хресну ходу, щоб попросити допомоги «Господа і Творця усіх» позбавити будинок від тарганів. Організатори заходу обіцяли помолитися «святому Мученику Трифону, Пресвятій Богородиці і Самому Господу про допомогу в позбавленні від цієї напасті».

На МКС знову проблеми з російськими компонентами - зламався туалет і задимився пилосос

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:31

На Міжнародній космічній станції (МКС) виявилася серія неполадок. Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин фахівцям центру управління польотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.

"Незалежність судів під сумнів не ставимо": Офіс Зеленського відреагував на заборону книги "Справа Василя Стуса" через згадку про роль Медведчука у розправи над поетом

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:22

В Офісі президента України здивовані деякими формулюваннями Дарницького райсуду Києва, який заборонив книгу "Справа Василя Стуса". Як повідомляється на сайті глави держави, в ОП взяли до уваги судове рішення й заяви автора книги Вахтанга Кіпіані, зазна...