Насмішили комах? Жителі Петербурга влаштували хресну ходу проти тарганів

За даними видання Neva.Today, на хресну ходу проти тарганів прийшли двоє людей.

У Петербурзі мешканці одного з будинків організували хресну ходу проти тарганів, повідомляють Патріоти України із посиланням на телеграм-канал «Протестний Петербург».
У соціальних мережах опублікували фотографію оголошення в одному з під'їздів будинку. Мешканців запрошували разом з іконами прийти на малу хресну ходу, щоб попросити допомоги «Господа і Творця усіх» позбавити будинок від тарганів. Організатори заходу обіцяли помолитися «святому Мученику Трифону, Пресвятій Богородиці і Самому Господу про допомогу в позбавленні від цієї напасті».

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.