Настає пік зорепаду Оріоніди: Любителям яскравих небесних явищ варто підготуватись і загадати бажання

Осінній зорепад Оріоніди - один з найпотужніших метеорних потоків. Свою назву цей зорепад отримав через метеори, які ніби вилітають із сузір'я Оріона. Пік Оріонід припаде на 20-21 жовтня. В цілому цей метеорний потік починається 2 жовтня і закінчується 29 жовтня, зазначають Патріоти України.

З 20 по 22 жовтня на небі можна побачити в середньому до 20-25 метеорів на годину. Радіант розташований між сузір'ями Оріона і Близнюків.

У ніч з 21 на 22 жовтня метеорний потік Оріоніди досягне своєї максимальної активності. Ці метеори дуже активні і їх можна легко пропустити на небі. Спостерігати варто з півночі годин до двох. Зверніть увагу - ці метеори виробляють в небі довгі спалахи світла.

Побачити Оріоніди можна і без спеціальної техніки. Найкраще спостерігати за ними за містом, щоб вогні не заважали вам побачити спалахи на небі. Візьміть спальні мішки та пледи, гарячий чай в термосі та вирушайте на природу. Дивитися потрібно на південний схід.

Як правильно загадати бажання

Традиція загадувати бажання на падаючу зірку - дуже давня. Вважається, що в такому випадку воно обов'язково збудеться. Визначтеся з бажанням заздалегідь, можете навіть записати його на листочку.

Важливо! Ніколи не формулюйте свої бажання з використанням частки "не" - Всесвіт їх просто не почує. Говоріть про своє бажання так, як ніби воно вже збулося - в теперішньому часі.

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...

З архіву ПУ. Бізони заселяють Українські Карпати

неділя, 28 листопад 2021, 23:55

Бізони харчуються травою та іншою соковитою зеленню, методично, метр за метром, пересуваючись по пасовищу. У Галицькому національному парку поповнення: в ньому з’явилися найбільші ссавці Америки – бізони. Американські бізони добре прижилися на півдні У...