Наставник збірної Італії відповів, чому привітав російський клуб з чемпіонством

Головний тренер збірної Італії з футболу Лучано Спаллетті перед матчем проти України у відборі Євро-2024 пояснив, чому у травні привітав Зеніт із чемпіонством у чемпіонаті Росії. Відповідаючи на запитання журналіста, італієць заявив, що у Зеніті є багато футболістів, яких він тренував, коли очолював російський клуб, та додав, що не варто «прив’язувати спорт до конфліктів», повідомляють Патріоти України з посиланням на "Українську асоціацію футболу".

«У цій команді багато футболістів та людей з якими я працював, вони мене привітали з чемпіонством у Серії А, а я привітав їх із чемпіонством у російській лізі.

Я вважаю, що некоректно прив’язувати спорт до конфліктів, з якими не згоден. Я проти будь-якого конфлікту та війни взагалі. Італійці теж багатостраждальний народ. Я сподіваюся, що конфлікт в України незабаром закінчиться", — сказав Спаллетті.

У травні Спаллетті записав відеозвернення Зеніту, в якому привітав клуб із золотими нагородами у чемпіонаті Росії. Італієць очолював Зеніт у 2009−2014 роках.

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...