Настя Каменських показала, як поправила мексиканського ведучого, який назвав війну в Україні "складною ситуацією"

Співачка Настя Каменських, яка зараз перебуває у Мексиці, заявила, що займається не тільки просуванням своєї творчості, а й розповідає правду про війну в Україні, передають Патріоти України.

Під час одного з ефірів Каменських поправила мексиканського ведучого, який назвав війну в Україні «складною ситуацією». «Мій милий, це не „ситуація“, а справжня війна. І моя країна зараз переживає жахливі часи. Після того як ти усвідомлюєш, що війна — це реальність, ти не можеш бути готовий до цього. Ніхто не може бути готовий до цього. Ми боремося. У нас лише одне життя. І я хочу, щоб люди мене почули. Якщо хочеш когось пробачити — зроби це зараз. Якщо хочеш змінити це життя — зроби це зараз. Ми живемо тут і зараз», — висловилася артистка.

Каменських розповіла, як ставиться до хейту: «На кожному шоу, у будь-якій частині світу, скільки б хейту на свою адресу я не отримувала, я буду продовжувати говорити про Україну. Бо весь світ має знати про силу українського народу, який бореться за право бути вільними й люди у будь-якому куточку світу мають розуміти, кому і для чого необхідна ця допомога. У темні часи люди мають обʼєднуватися та допомагати в міру своїх можливостей. Тільки так ми можемо вистояти. Але також варто не забувати жити та цінувати кожен момент тут і зараз, адже тільки зараз українці, як ніхто, розуміють, що завтра може не настати ніколи. Цінуйте життя. Підтримуйте одне одного».

Дехто в коментарях критикує артистку за кокетливі образи, а інші підтримують її прагнення розповісти світові про війну в Україні.


Дякувати ухилянтам: ДПСУ заборонила походи на гору Піп Іван, до озера Бребенескул і ще 20 маршрутів (мапа)

субота, 13 липень 2024, 0:12

У низці районів Івано-Франківської області заборонено рух транспорту під час комендантської години, за винятком тих, хто виїжджає за кордон, і водіїв вантажівок. Заборонено скупчення більш як двох транспортних засобів і зупинка довше 20 хвилин на узбіч...

Обмежень буде менше: "Укренерго" повідомило, як відключатиме споживачів протягом 13 липня

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:35

13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України. "З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги"...