"Настоящий русский человек - это император Николай Александрович Романов, Столыпин... Олег Ефремов. Пьянь": Син відомої актриси "знищив" батька Михайла Єфремова

Що таке "настоящий русский человек" розповів російський священник. Він сам і чимало його соратників доводять, що Московська церква - невід'ємна частина та удаваний відмивач гріхів кривавої імперії в її злочинах перед Богом і людьми заради "Величия".

Священик Дмитро Рощин, який є сином відомої актриси Катерини Васильєвої, котра недавно прийняла постриг, жорстко висловився про актора Олега Єфремова. В ефірі YouTube каналу «153ГОРИ» він підкреслив, що вважає Єфремова справжньою російською людиною, але при цьому зазначив, що актор був п'яницею, передають Патріоти України.

«Настоящий русский человек – это монах. Для меня это император Николай Александрович Романов, Столыпин, Олег Ефремов. Пьянь. Простите меня Олег Николаевич Христа ради», - заявив син Васильєвої і відразу почав хреститися. Також він підкреслив, що вважає це великою загадкою. Єфремов був дійсно хорошою людиною, і коли виникали складні ситуації, він жертвував собою і робив подвиги, але при цьому дуже багато пив. В кінці своєї заяви Рощин підкреслив, що вважає Єфремова ченцем і п'яницею.

Нагадаємо, що раніше мати Рощина Катерина Васильєва закликала всю інтелігенцію відправити на роботи в шахти. За її словами, з ранньої молодості їй вселили, що артисткою бути дуже важливо, і вона дійсно вірила в цю справу і любила її. За словами Васильєвої, інтелігенція принесла дуже багато горя, і вона вважає її бідою для молоді.

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...