"Настрій не дуже хороший, всі шоковані": Тренер "Карпат" прокоментував спалах COVID-19 у команді

Якщо після карантину повторний тест футболістів знову буде позитивний – це буде позаштатна ситуація.

Роман Санжар. Фото: соцмережі.

Головний тренер "Карпат" Роман Санжар прокоментував спалах коронавірусу всередині команди. Зокрема, фахівець розповів про вплив інфекції на тренувальний процес, передають Патріоти України.

В "Карпатах" повідомили, що клуб отримав менше, аніж половину позитивних результатів тестування, які футболісти здали напередодні. Загалом тестування пройшли 65 осіб. Слова Санжара цитує "Футбол NEWS".

"Така подія в клубі відбулася – багато хлопців захворіли, співробітників клубу. Тому як тут себе можеш відчувати – звичайно, це неприємна новина. Настрій не дуже хороший, всі шоковані цими даними. Ніхто не очікував, що може бути така кількість. Симптомів ні у кого не було взагалі. Коли ми тренувалися, у всіх міряли температуру. Ніяких симптомів не було.

Поки команда не тренується взагалі, вона на ізоляції. Ніякого тренувального процесу немає, навіть індивідуального, тому що у когось є можливість тренуватися, а у когось – ні. Тому ми індивідуальний процес навіть не починали", – пояснив Санжар.

Що відомо про коронавірус у "Карпатах"

30 травня у футболістів і персоналу "Карпат" виявили позитивні тести на COVID-19. Через це поєдинок "Карпати" – "Маріуполь" не відбувся 31 травня.

У понеділок, 1 червня, "Карпати" пройшли повторне тестування. Клуб повідомив, що 2-го червня отримав менше, аніж половину позитивних результатів тестування. Всього тест здали 65 осіб. Через це "Карпати" вирішили піти на двотижневий карантин. Євген Дикий заявив, що якщо після карантину повторний тест футболістів знову буде позитивний – це позаштатна ситуація.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...