"Наступні 5 років буде значно спекотніше": Синоптик розкрила, яким буде літо 2023

Влітку 2023 року середньомісячна температура повітря буде під впливом глобального потепління. Таким прогнозом поділилася синоптикиня Наталія Птуха в інтерв'ю для NV, передають Патріоти України.

"Кардинальних змін не очікується, єдине, ще більше зменшиться інтенсивність локальних короткочасних дощів. Але загалом така тенденція зберігається. Температура залишатиметься на рівні +12…+14 вночі та +24…+26 градусів удень", - зазначивла Птуха.

За словами синоптикині, до цього три роки панував Ла-Нінья, тому є вірогідність, що наступні 5 років буде відчутно спекотніше.

"На думку світової спільноти, знову можливі якісь рекордно високі значення температури у літній час з 2023 по 2027 роки. Але поки що ми в нейтральній такій фазі, адже відповідні процеси почнуть розвиватися посеред літа, тож ми сповна це відчуємо вже влітку наступного 2024 року. Але навіть цього року, якщо червень і липень на 1−1,5 градуси будуть вище за норму, то в серпні середньомісячна температура може бути на 2 градуси вищою за норму. Дещо спекотніше буде. Та це таке загальне спостереження на всю територію країни. Для кожного регіону треба дивитись окремо на декаду вперед", - додала вона.

Краще не ризикуйте! Водіїв попередили про небезпеку їзди з майже порожнім баком

вівторок, 5 березень 2024, 16:56

Як відомо, заповнення паливного бака автомобіля до країв може призвести до серйозних наслідків, передають Патріоти України. Також кожному автомобілісту знайома ситуація, коли на панелі приладів автомобіля загоряється індикатор низького рівня палива. Ал...

Лише в одному випадку: Коли субсидію в Україні можуть отримувати непрацюючі

вівторок, 5 березень 2024, 16:44

Пенсійний фонд - важлива інституція для забезпечення фінансового добробуту у пенсійному віці, яка пропонує громадянам доступ до пенсійних виплат та інших видів соціальної підтримки, передають Патріоти України. Установа вже певний час опікується питання...