Наступні покоління забудуть смак справжньої: У США створили штучну рибу

Світові запаси морської риби виснажені на 90%, ера промислового видобутку добігає свого кінця

Страва з штучно вирощеного лосося


У наш час гостро стоїть питання про збереження ресурсів нашої планети. Безліч компаній стають eko-friendly та намагаються адаптуватися під сучасні агрономічні та екологічні умови. У США вже працюють над створенням штучного м'яса та риби. Каліфорнійський стартап Impossible Foods почав роботу над створенням штучного замінника риби, повідомляють Патріоти України з посиланням на The New York Times.

Зараз в компанії вивчають рибний смак. Відтворити його можна за допомогою того ж білка, який застосовували для розробки штучного м'яса. У червні цього року фахівці приготували бульйон з рослин зі смаком анчоусів – його використовували в приготуванні паельї.

Також стартап планує створити рослинні аналоги для всіх продуктів тваринного походження.

За прогнозами аналітиків, до 2040 року 60% м'яса буде вирощуватися штучно або його замінять рослинними продуктами зі схожими смаками. Крім того, для блага екології люди перейдуть на комах, медуз та молоко з водоростей.

веганський бургер

Impossible Foods планують всесвітньо запустити свою продукцію до 2035 року. Компанія співпрацює з американським Burger King та вже створила для них рецепт вегетаріанських котлет для бургерів.

Усі хочуть такого: Мережу "підірвав" пес, який приносить пиво із холодильника господарю (відео)

четвер, 17 жовтень 2019, 12:15

Розумниця не тільки сама відчиняє холодильник, але й розуміє, що потім треба зачинити за собою дверцята. Песик сам примудряється відчинити холодильник, знаходить там пиво, приносить його людині, а після нагадування власника ще й зачиняє за собою дверця...

Навіки 27: На Донбасі загинув молодий морський піхотинець-сирота (фото)

четвер, 17 жовтень 2019, 11:58

Степан Криль був родом із Луганської області. Захисник України отримав несумісне з життям поранення, йдеться у повідомленні бригади ЗСУ. Степан Криль був родом із Луганської області, з 2015 року пішов до армії, щоб захищати Україну від агресора. Йому б...