
Київ залишиться в "помаранчевій" карантинній зоні до березня. І це за найоптимістичнішим прогнозом. Про це заявив голова Держспоживслужби столиці Олег Рубан, передають Патріоти України.
"Сьогодні спостерігається стабілізація ситуації, бо закінчується період відпусток, і ті, хто був інфікований з 1 вересня, - вони вже пройшли інкубаційний період", - зазначив він.
Рубан наголосив, що наступного тижня очікується збільшення захворюваності. "Наступного тижня ми очікуємо збільшення захворюваності, пов'язане з тим, що студенти повернулися до навчання, тому місто Київ перебуватиме в "помаранчевій" зоні до березня місця за найоптимістичнішими прогнозами", - зазначив чиновник.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...