Наступного тижня буде ще гірше: З'явився прогноз, коли Київ може залишити "помаранчеву зону"

Київ вчора став першим регіоном в Україні, де з початку пандемії зафіксували понад 20 тисяч випадків коронавірусу.

Київ залишиться в "помаранчевій" карантинній зоні до березня. І це за найоптимістичнішим прогнозом. Про це заявив голова Держспоживслужби столиці Олег Рубан, передають Патріоти України.

"Сьогодні спостерігається стабілізація ситуації, бо закінчується період відпусток, і ті, хто був інфікований з 1 вересня, - вони вже пройшли інкубаційний період", - зазначив він.

Рубан наголосив, що наступного тижня очікується збільшення захворюваності. "Наступного тижня ми очікуємо збільшення захворюваності, пов'язане з тим, що студенти повернулися до навчання, тому місто Київ перебуватиме в "помаранчевій" зоні до березня місця за найоптимістичнішими прогнозами", - зазначив чиновник.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...