
У Києві виявили бездомного чоловіка, який ґвалтує тварин. Він живе в покинутих будівлях на лівому березі столиці. Волонтерка Ірина Сивенко повідомила в Facebook, що у зловмисника викупили потерпіле цуценя, передають Патріоти України.
Тварину відвезли в клініку, де ветеринари надали їй необхідну допомогу. Зараз стан чотирилапого стабільний. "Ми не можемо цього опублікувати, оскільки Фейсбук забанить фото. А сказати можемо – ця "людина" поголила цуценя і використовувала його для задоволення своїх сексуальних потреб", – написала волонтерка.

У клініці вона планувала отримати висновок медиків, а після – звернутися з ним до поліції. Притягти безхатченка до відповідальності хочуть і в громадській організації Ursa Major, яка бореться з жорстоким поводженням із тваринами.
"Готуємо заяви до поліції, аби ініціювати відкриття кримінальної справи за статтею 299 – жорстоке поводження з тваринами. Процес буде дуже складним, проте ми віримо, що разом у нас вийде покарати шкуродера-збоченця", – йдеться в повідомленні.
Представники Ursa Major також мали намір найближчим часом відвідати місце, де мешкає безхатченко. Вони звернулися по допомогу до чоловіків-добровольців, які могли б їх супроводжувати. Також волонтери попросили всіх небайдужих людей поширити інформацію про подію.


З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...