
Бучок Валентина - одна з визволених з полону бойовиків "ДНР" в кінці минулого року - розповіла, як так зване "МГБ ДНР" змушувало її зізнатися у вбивстві одного з командирів сепаратистів Арсена Павлова (відомий як "Моторола"). Про це вона повідомила в інтерв'ю журналу "Тиждень", повідомляють Патріоти України.
Також вона розповіла, як опинилася в полоні у бойовиків. "Ось побачила, як в одному з районів Донецька окупанти наводять "Гради" для обстрілу іншого, і почала на роботі вести агітацію, щоб вони, дурні, не велися на фейкові заяви бойовиків. Але взяли мене на вулиці, коли я йшла на завдання по роботі. Я мала карту, бо так простіше шукати потрібну адресу. Ось ця карта і стала для мене фатальною: якийсь чоловік, побачивши, що я придивляюся до таблички з номером будинку, схопив мене за руку і викликав так звану міліцію", - говорить Валентина Бучок.
Потім її доставили у відділення Ворошиловського РВВС, куди потім прибули представники "МГБ ДНР", які і вирішили, що жінка є шпигуном. "Мені надягнули на голову пакет і відвезли в "МГБ". Там кілька годин підряд, не знімаючи пакету, без води і можливості сходити в туалет, вибивали зізнання про те, що я вбила Моторолу. Я була одягнена дуже тепло, тому що по роботі доводиться цілими днями бути на морозі, а в кімнаті +25. Тому мало не втрачала свідомість від задухи, було дуже важко. Я пам'ятаю, що говорила: "Підпишу що завгодно, тільки внесіть мене в списки на обмін", - говорить колишня полонянка.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...