Натяк на те, що чекає? У Google Maps оригінально переіменували МОЗ України (фото)

З карт Google Maps зникло міністерство охорони здоров'я України та з'явилося міністерство похорону здоров'я України, повідомляють Патріоти України.


Користувачі Google Maps виявили, що за адресою вулиця Михайла Грушевського, 7 розміщено міністерство похорону здоров'я України. Так хтось позначив міністерство охорони здоров'я України.

Такий підпис на державному об'єкті з'явився в неділю, 2 грудня. Хто змінив назву міністерства охорони здоров'я - невідомо.


""Поставте себе на місце цього батька. ЦАХАЛ продовжить боротьбу з ХАМАС": В Ізраїлі обстріли застали чоловіка на шосе з немовлям на руках (відео)

неділя, 16 травень 2021, 17:26

Ізраїльська армія опублікувала відео, на якому чоловік із дитиною ховається за бетонним парканом на шосе. Схоже, що він їхав у машині саме під час того, як почалися обстріли, і був змушений вибігти з неї. Також на відео чути голос жінки, яка, напевно, ...

Пара разом уже більше ніж 55 років: Як виглядає дружина Мірчі Луческу - фото та історія їх кохання

неділя, 16 травень 2021, 17:22

У неділю, 16 травня, головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу разом зі своєю дружиною Неллі повернувся з Києва до Бухареста, передають Патріоти України. Після тріумфальної роботи в столиці України до особистого життя 75-річного румунського фа...