
У Росії на території московського Кремля знайшли авіаційну бомбу. Ймовірно - часів Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.
Комендант Кремля генерал-лейтинант Сергій Хлєбніков зазначив, що її виявили під час робіт з укріплення ґрунту,
За його словами, бомбу знайшли в Тайницькому саду – на ділянці, яка поблизу річки Москва. Раніше в тому місці був розташований льох для зберігання провізії.
Авіабомба протягом кількох десятиліть лежала там під товстим шаром ґрунту. Як повідомив Хлєбніков, її вже знешкодили та вивезли для ліквідації. "Все спокійно", – наголосив він.
Зазначимо, що боєприпас пролежав на території Кремля понад 70 років. Адже востаннє Кремль піддавався бомбардуванням німецькими літаками у 1941-1942 роках.
Під час авіаподорожі деякі речі краще завжди тримати в ручній поклажі, а не здавати у валізі в багаж. Гроші, павербанк, документи, ліки можуть знадобитися ще в польоті або одразу після прибуття, особливо якщо зареєстрований багаж затримається чи загуби...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...