Натяк з минулого для Х**ла? На території Кремля виявили потужну авіабомбу

У Росії на території московського Кремля знайшли авіаційну бомбу. Ймовірно - часів Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

Комендант Кремля генерал-лейтинант Сергій Хлєбніков зазначив, що її виявили під час робіт з укріплення ґрунту,

За його словами, бомбу знайшли в Тайницькому саду – на ділянці, яка поблизу річки Москва. Раніше в тому місці був розташований льох для зберігання провізії.

Авіабомба протягом кількох десятиліть лежала там під товстим шаром ґрунту. Як повідомив Хлєбніков, її вже знешкодили та вивезли для ліквідації. "Все спокійно", – наголосив він.

Зазначимо, що боєприпас пролежав на території Кремля понад 70 років. Адже востаннє Кремль піддавався бомбардуванням німецькими літаками у 1941-1942 роках.

Готуйтеся до "удару": Що чекає на Тельців, Дів, Стрільців та інші знаки Зодіаку 25 вересня

субота, 24 жовтень 2020, 21:18

Гороскоп на неділю, 25 жовтня 2020 року, радить Тельцям краще дивитися в майбутнє і вирішувати проблеми сьогодення, а Близнюкам зірки радять прислухатися до серця, передають Патріоти України. Шалено активний і успішний день, коли у вас все ще є сили пр...

Побачене вас неприємно вразить: Дівчина показала, що діється всередині гумових качечок для ванни (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 20:59

Улюблені іграшки виявилися не дуже гігієнічними... Користувач сайту Reddit показала як в розрізі виглядають гумові качечки, з якими так люблять купатися діти. Страшним виявилися не самі іграшки, а те, що користувачі змогли побачити всередині них, зазна...