"Натякав і пропонував "піти з ним на каву": Сумська розповіла про сексуальні домагання режисера

Актриса Ольга Сумська у ефірі передачі "Ранок з Україною" зізналася, що до неї приставав режисер з непристойними пропозиціями. Після відмови чоловік не взяв Сумську на роль та почав їй мститися, повідомляють Патріоти України.

"Був один режисер, який просто натякав і пропонував "піти з ним на каву кудись", запрошував додому. Я відмовила, і після цього він просто мене прибрав з картини", - каже Сумська.

Після неприємної розмови вона перестала з ним контактувати. "Жахливо! Пам'ятаю, він почав брехати, розповідати своїм колегам режисерам і директору студії, що актрису Сумську не треба запрошувати, адже вона така-сяка. Дезінформував усіх щодо моїх акторських здібностей, а це найболючіше, що може бути для актора", - додає актриса.

Джерело: Обозреватель

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...