Нацгвардію теж підозрюють: На Южно-Українській АЕС майнили криптовалюту і розголосили держтаємницю

Правоохоронці припускають, що до майнингу були також причетні співробітники Національної гвардії України, які охороняли АЕС.

На Южно-Українській атомній електростанції займалися майнингом криптовалюти, при цьому допустивши розголошення відомостей про фізичний захист АЕС, що є державною таємницею. Про це повідомляє місцевий сайт “Преступности. Нет” з посиланням на ухвалу Центрального районного суду Миколаєва, передають Патріоти України.

Посадові особи Южно-Української атомної електростанції в режимному приміщенні станції несанкціоновано розмістили комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет, в результаті чого сталося розголошення відомостей про фізичний захист станції, які є державною таємницею.

Правоохоронці припускають, що до майнингу були також причетні співробітники Національної гвардії України, які охороняли АЕС. 10 липня на станції був проведений санкціонований обшук, за результатами якого були вилучені медіаконвертер, оптоволокно, частина мережевого кабелю. В рамках судового рішення вказане майно було заарештовано.

Хіти тижня. Загадка скреп: "Вот почему россияне так любят СССР", - Мирович (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 23:05

"Так, друзья, сегодня будет пост на одну интересную тему - о том, почему россияне так любят СССР. Я читаю большинство комментариев к своим постам про СССР и за это время накопил довольно интересную статистику", - пише у своєму блозі Максим Мирович, пе...

Називають себе "народним банком": Українців попередили про нових шахраїв в інтернеті

вівторок, 25 лютий 2020, 23:00

На веб-сайті проекту відсутня будь-яка правова інформація стосовно юридичної особи і підстав надання їм інвестиційних послуг. Останнім часом в інтернеті і соціальних мережах стрімко поширюється пропозиція інвестувати в акції неіснуючого Українського на...