Нацгвардію теж підозрюють: На Южно-Українській АЕС майнили криптовалюту і розголосили держтаємницю

Правоохоронці припускають, що до майнингу були також причетні співробітники Національної гвардії України, які охороняли АЕС.

На Южно-Українській атомній електростанції займалися майнингом криптовалюти, при цьому допустивши розголошення відомостей про фізичний захист АЕС, що є державною таємницею. Про це повідомляє місцевий сайт “Преступности. Нет” з посиланням на ухвалу Центрального районного суду Миколаєва, передають Патріоти України.

Посадові особи Южно-Української атомної електростанції в режимному приміщенні станції несанкціоновано розмістили комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет, в результаті чого сталося розголошення відомостей про фізичний захист станції, які є державною таємницею.

Правоохоронці припускають, що до майнингу були також причетні співробітники Національної гвардії України, які охороняли АЕС. 10 липня на станції був проведений санкціонований обшук, за результатами якого були вилучені медіаконвертер, оптоволокно, частина мережевого кабелю. В рамках судового рішення вказане майно було заарештовано.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...