Нацгвардію теж підозрюють: На Южно-Українській АЕС майнили криптовалюту і розголосили держтаємницю

Правоохоронці припускають, що до майнингу були також причетні співробітники Національної гвардії України, які охороняли АЕС.

На Южно-Українській атомній електростанції займалися майнингом криптовалюти, при цьому допустивши розголошення відомостей про фізичний захист АЕС, що є державною таємницею. Про це повідомляє місцевий сайт “Преступности. Нет” з посиланням на ухвалу Центрального районного суду Миколаєва, передають Патріоти України.

Посадові особи Южно-Української атомної електростанції в режимному приміщенні станції несанкціоновано розмістили комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет, в результаті чого сталося розголошення відомостей про фізичний захист станції, які є державною таємницею.

Правоохоронці припускають, що до майнингу були також причетні співробітники Національної гвардії України, які охороняли АЕС. 10 липня на станції був проведений санкціонований обшук, за результатами якого були вилучені медіаконвертер, оптоволокно, частина мережевого кабелю. В рамках судового рішення вказане майно було заарештовано.

"Совсем головой двинулась": Політолог відреагував на слова Тетяни Монтян про вбивства АТОшників в Україні

понеділок, 25 травень 2020, 23:00

Тетяна Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом". Відомий український телеведучий, журналіст і політолог Тарас Березовець дав...

"Неприродне положення тіла для самогубці": Експерти оцінили версії загибелі нардепа Давиденка

понеділок, 25 травень 2020, 22:46

Фахівці припускають, що нардепа не вбили, але він міг випадково застрелитися через власну необережність. Експерти оцінили три версії загибелі народного депутата Валерія Давиденка, висунуті поліцією - самогубство, доведення до самогубства і вбивство. На...