
Зазначається, що троє з них померли відразу, решту ще намагалися госпіталізувати. Як розповіли в Росспоживнагляді, всього в районі зареєстрували дев'ять випадків отруєння антисептиком.
За попередніми даними, 18 листопада громадяни купили в магазині п'ятилітрову каністру антисептика для обробки рук, який містив спирт, і випили його. Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею про заподіяння смерті з необережності двом і більше особам (ч. 3 ст. 109 КК РФ). Залишок антисептика вилучили з магазину для експертизи.
До відома, більшість спиртів — небезпечні для життя і здоров'я. Зокрема, метиловий спирт, який використовують для виготовлення антисептиків, є отрутою для людини. Він вражає печінку, нирки, легені та очі в прискореному режимі, а пригнічення нервової системи відбувається миттєво.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...