Національний академічний театр опери та балету України зазнав непоправної втрати

Аніко Рехвіашвілі

У суботу, 16 листопада, пішла з життя художній керівник балету Національної опери України Аніко Рехвіашвілі. Про смерть народної артистки України повідомили в Національній спілці театральних діячів України, зазначають Патріоти України.
З 1996 року Аніко Рехвіашвілі очолювала кафедру сучасної класичної хореографії Національного університету культури і мистецтв.
Артистка все доросле життя присвятила балету. Під її керівництвом були поставлені численні хореографічні постановки на сцені Національної опери України, в драматичних театрах Києва. Працювала Аніко Юріївна і для кіно.
«Я любила балет патологічно - він мене хвилювало, вражав! Мені здавалося, що я розумію танець. Що моє захоплення природне: як у кого живопис, математика або вірші», - наводять колеги слова Аніко Рехвіашвілі з інтерв'ю і висловлюють співчуття рідним, близьким актриси.
Про смерть Аніко Рехвіашвілі в Facebook написала журналіст Ліліана Фесенко
«Щойно повідомили з театру - у кращі світи пішла художній керівник балетної трупи Національної опери Аніко Рехвіашвілі. Серце відмовляється вірити. Вона ж мала стільки планів, працювала над створенням нового балету. Як я любила наші розмови про мистецтво, балет, про складність творчих доль. Не уявляю, як тепер театр оговтається від такої втрати. Бо Аніко підняла рівень українського балету до світового. Вона незамінна....», - написала журналіст.

Досвіду служби не мав: В Україні вперше засудили до тюремного строку чоловіка за ухилення від мобілізації

середа, 1 лютий 2023, 7:30

В Україні суди почали застосовувати жорсткіше покарання за ухилення від мобілізації. Якщо раніше ухилянти відбувалися максимум умовним строком покарання, то цього разу 33-річного чоловіка засудили до реального трирічного терміну позбавлення волі. Вирок...

Голова Спілки письменників України повідомив, де і коли поховають Дмитра Павличка

середа, 1 лютий 2023, 5:00

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого. . Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, пе...