Національний академічний театр опери та балету України зазнав непоправної втрати

Аніко Рехвіашвілі

У суботу, 16 листопада, пішла з життя художній керівник балету Національної опери України Аніко Рехвіашвілі. Про смерть народної артистки України повідомили в Національній спілці театральних діячів України, зазначають Патріоти України.
З 1996 року Аніко Рехвіашвілі очолювала кафедру сучасної класичної хореографії Національного університету культури і мистецтв.
Артистка все доросле життя присвятила балету. Під її керівництвом були поставлені численні хореографічні постановки на сцені Національної опери України, в драматичних театрах Києва. Працювала Аніко Юріївна і для кіно.
«Я любила балет патологічно - він мене хвилювало, вражав! Мені здавалося, що я розумію танець. Що моє захоплення природне: як у кого живопис, математика або вірші», - наводять колеги слова Аніко Рехвіашвілі з інтерв'ю і висловлюють співчуття рідним, близьким актриси.
Про смерть Аніко Рехвіашвілі в Facebook написала журналіст Ліліана Фесенко
«Щойно повідомили з театру - у кращі світи пішла художній керівник балетної трупи Національної опери Аніко Рехвіашвілі. Серце відмовляється вірити. Вона ж мала стільки планів, працювала над створенням нового балету. Як я любила наші розмови про мистецтво, балет, про складність творчих доль. Не уявляю, як тепер театр оговтається від такої втрати. Бо Аніко підняла рівень українського балету до світового. Вона незамінна....», - написала журналіст.

"Епоха бідності" скінчилась? Деяким українцям соцвиплати "не світять" - доходи і видатки одержувачів ретельно перевірять

вівторок, 19 жовтень 2021, 17:29

Українців, які звертаються за допомогою до держави, зокрема, за призначенням субсидій для оплати житлово-комунальних послуг, перевіряють, визначаючи, виділити таку допомогу чи ні. Вироблені чіткі правила ненадання субсидій, передають Патріоти України. ...

Бережіться! Шахраї викрали в українки гроші при покупці дров - як працює схема

вівторок, 19 жовтень 2021, 17:26

У Київській області люди замовили дрова в Інтернеті й відразу ж оплатили товар. В результаті вони залишилися без грошей та без дров. Загальна сума за товар сягнула 4 200 грн, передають Патріоти України. Так, у Переяславі місцева жителька Олена хотіла з...