"Наука втрачає сенс": Ще один вчений спалив свій диплом кандидата наук на знак протесту проти "вченого Киви" (відео)

Демонстративно спалив свій диплом кандидата економічних наук черкащанин Іван Подолян. Чоловік каже, що йому огидно залишатися частиною спільноти, яка збезчестила себе, відмовившись тримати стандарти якості освіти. Ймовірно, йдеться про скандальну подію “захисту кандидатської дисертації” одіозним нардепом Іллею Кивою. Відповідне відео черкасець виклав на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”, передають Патріоти України.

Іван Подолян - відомий у Черкасах громадський діяч, засновник Черкаської школи підприємництва “SMRNK” 11 років тому отримав звання кандидата економічних наук.

- У мене в руках документ, який свідчить про те, що 11 років тому я стояв перед високим жюрі та захищав своє право називатися науковцем. Захист був досить гарячим, була дискусія шалена, стрес. І дискусія не скільки між мною і жюрі, скільки між членами комісії. Одні вважали, що мої здобутки сумнівні. Інші вважали, що це геніально і тягне на докторську. В підсумки жюрі проголосувало і я став кандидатом економічних наук, - пригадав Іван. - Зараз в мене відчуття двоякі. Те, що я побачив вчора (відео з захисту дисертації Іллею Кивою - ред.), це просто дно!

Черкасець на знак протесту вирішив спалити свій диплом, оскільки не бажає “стояти в одному ряду із тотемною твариною з ОПЗЖ”.

- При усій повазі до справжніх науковців, з якими мені поталанило спілкуватися і працювати. При усій моїй вдячності людям, які відкрили для мене двері до київської наукової спільноти і дали можливість проявити свої таланти, - написав у дописі Подолян. - Мені огидно залишатися, навіть формально, частиною спільноти, яка остаточно збезчестила себе, демонстративно відмовившись тримати стандарти якості, без яких наука втрачає сенс.

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...