Науковець розгадав секрет скелета "чилійського інопланетянина"

У 2003 році в чилійській пустелі Атакама знайшли скелет крихітного створіння, зовні схожого на інопланетянина. Скелет, який мав довжину приблизно 15 сантиметрів, назвали "Ата".

Багато років вчені витратили на розгадку таємниці. І нарешті були опубліковані результати дослідження. Деталі повідомило видання Ladbible.

"Ату" через дуже дивний вигляд довго вважали інопланетною істотою. Але нещодавно вчені заявили, що настав час покласти край сумнівним теоріям. Вони з’ясували походження останків.

Радіолог, провівши дослідження, заявив, що кістки "Ати" подібні за структурою та зрілістю до кісток шестирічної дитини. Але крихітний розмір скелета та конусоподібна форма черепа довго збивали науковців із пантелику.

Одразу ж активізувалися прихильники теорій змов, які голосно заявляли, начебто "Ата" – безсумнівно позаземна істота, а людство має визначити, яким чином вона потрапила на нашу планету".

Гаррі Нолан, імунолог зі Стенфордського університету в Пало-Альто, штат Каліфорнія, дійшов висновку, що ДНК Ати походить від людини, а не від прибульця.

"Коли ми зрозуміли, що це була людина, наступним кроком було зрозуміти, як вона могла так виглядати", – коментував Нолан, маючи на увазі "інопланетну" зовнішність "Ати".

Геном "Ати" вивчали дослідники зі Стенфорда та біологи з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Вони виявили, що генетичні мутації були присутні у семи генах, пов’язаних зі зростом.

Нолан озвучив гіпотезу, згідно з якою, саме генна мутація призвела до таких серйозних аномалій скелета. За його словами, скелет, найпевніше, народився мертвим або помер одразу після народження і точно належить людині.


Рішення прийнято: Сергій Ребров офіційно очолив національну збірну України з футболу

середа, 7 червень 2023, 14:30

49-річний вітчизняний фахівець Сергій Ребров став новим головним тренером національної збірної України з футболу. Презентація наставника триває нині у київському Будинку футболу, передають Патріоти України. Більшість ігрової кар'єри Сергій Ребров про...

Жінка з двома дітьми на даху благають про допомогу: Мережу вразили кадри з окупованих Олешок після підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:28

У тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині після підриву росіянами Каховської ГЕС сталася критична ситуація. Місто практично пішло під воду, а люди марно чекають на допомогу, передають Патріоти України. Бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що ни...