Науковець розповіла, як уберегтися від раку легенів

Від раку легенів помирає більше людей, ніж від раку грудей, кишечника або простати разом узятих.

Знизити ймовірність раку легенів можна повною відмовою від куріння і дотриманням здорової дієти. Про це розповіла старший віце-президент Американського товариства по боротьбі з раком Саллі Кауела, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Кауел зазначила, що рак легенів і рак грудей є провідними видами раку в усьому світі з точки зору кількості нових випадків. "У чоловіків, які палять, ймовірність розвитку раку легенів у 23 рази вища, ніж у тих, хто не палить, а у жінок, що палять – в 13 разів вище", – зазначила Кауел.

До групи ризику потрапляють також ті, хто не курить, але знаходиться під впливом "пасивного куріння".

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...