Науковець розповіла, як уберегтися від раку легенів

Від раку легенів помирає більше людей, ніж від раку грудей, кишечника або простати разом узятих.

Знизити ймовірність раку легенів можна повною відмовою від куріння і дотриманням здорової дієти. Про це розповіла старший віце-президент Американського товариства по боротьбі з раком Саллі Кауела, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Кауел зазначила, що рак легенів і рак грудей є провідними видами раку в усьому світі з точки зору кількості нових випадків. "У чоловіків, які палять, ймовірність розвитку раку легенів у 23 рази вища, ніж у тих, хто не палить, а у жінок, що палять – в 13 разів вище", – зазначила Кауел.

До групи ризику потрапляють також ті, хто не курить, але знаходиться під впливом "пасивного куріння".

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...