Дослідження проводиться в австрійському Університеті природних ресурсів і природних наук у Відні. Мета вчених - з'ясувати, яким чином рослини генетично пристосовуються до існування в умовах сильної посухи, спеки або холоду. Результат дослідження повинен дати цінну інформацію про механізми пристосовності рослин до змін клімату і допомогти зберегти види, яким кліматичні зміни загрожують знищенням.
Вчені вирішили проростити стародавнє насіння - і, на їхній подив, спроба виявилася вдалою. Дослідники довгий час не розуміли, як насіння зуміло прожити так довго. Щоб розкрити цю таємницю, вчені з Австрії вирішили провести аналіз ДНК рослин.
Крім того, в рамках проекту вчені вивчають вічну мерзлоту, яка в останні роки активно тане, щоб зрозуміти, які чинники в ній допомогли насінню зберегти здатність до зростання. «Людство буде вдячне нам за будь-яку інформацію, яка допоможе зберегти і примножити посіви їстівних культур», - каже професор віденського університету Маргіт Лаймер, керівник проекту.
В Україні суттєво здорожчали курячі яйця. На початку квітня вони коштують у середньому 76,4 грн/десяток, що одразу на 9% вище, ніж місяцем раніше. За рік ціна зросла набагато більше – одразу на 30%. Про це повідомляє Ukrainian Agribusiness Club. Зазнач...
Шахраї запустили нову схему – масово розсилають SMS із текстом "Ви записані на прийом". Про це українців попереджають у Центрі протидії дезінформації, передають Патріоти України. У ЦПД говорять, що в повідомленні навмисно не вказано, куди саме запис, щ...